Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 14W | Super Lemon Haze


lgorek

Recommended Posts

Igorek, kawał dobrej roboty!!

Da się w tym sterowniku ustawić żeby wentylatory zawsze przed i w trakcie podawania co2 były wyłączane. Wtedy wzrośnie temperatura ( podobno lepiej) i nie wyciągnie gazu ze środka, trzeba też mieć szczelny box.. ja z tym u Ciebie?

U mnie box jest szczelny, obecnie musze jeszcze popracowac nad filtrem dodatkowym weglowym by juz nic nie bylo czuc. Ja nie mam wentylatora wypychającego jedynie te pomieszczenie obok boxa wpycha z niego powietrze do boxa właściwego. Wentylatory cały czas działają dla mnie nie ma to znaczeenia, A działają dlatego że w powietrzu robi się jedonolite stężnenie.

Zawsze można zrobić tak że ma się recylkulację powietrza w boxie, wtedy mamy obok boxa lub jakieś pomieszczenie które działa na zasadzie wyrównania wiglotności itp. Wtedy wyciąga się ciepłe powietrze a pompuje to same ale już osiębione spowrotem. Dzięki temu nie mamy dużych strat CO2.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 21

Slh 21 (1)

Slh 21 (2)

Slh 21 (3)

Slh 21 (4)

Dzień 22

Slh 22 (1)

Slh 22 (2)

Slh 22 (3)

Slh 22 (4)

Dzień 23

Slh 23 (1)

Slh 23 (2)

Slh 23 (3)

Slh 23 (4)

Dzień 24

Slh 24 (1)

Slh 24 (2)

Slh 24 (3)

Slh 24 (4)

Dzień 25

Slh 25 (1)

Slh 25 (2)

Slh 25 (3)

Slh 25 (4)

Dzień 26

Slh 26 (1)

Slh 26 (3)

Slh 26 (4)

Slh 26 (7)

Dzień 27

Slh 27 (1)

Slh 27 (2)

Slh 27 (3)

Slh 27 (4)

Dzień 28

Slh 28 (1)

Slh 28 (2)

Slh 28 (3)

Slh 28 (4)

Dzień 29

Slh 29 (1)

Slh 29 (2)

Slh 29 (3)

Slh 29 (4)

Zdjęcia z ostatniego tygodnia, czekam jeszcze kilka dni u uginam drugi raz na drugi koniec doniczki aby uzyskać więcej szczytów później już nic nie będę uginał aby czekać do końca. Na jednym ze zdjęć widać jak wygląda box. Składa się z dwóch pomieszczeń jedna jest jako uprawowa druga wentylacyjna, do tej drugiej zasycane jest powietrze a nastepnie tloczone do większej. Dodatkowo będzie jeszcze dodane więcej filtra węglowego ale to w środku tygodnia będę robił. Przez ostatnie kilka dni miałem problem z wilgotnością (ponad 70%) i temperaturą (nawet 40*C). Zobaczymy co będzie teraz po dodaniu wentylatora wpychającego powietrze oraz mieszającego w środku.

Jak widzą wam się rośliny. Jak wiadomo wszystko na ledach 14W

:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawozy na początku stosowałem hesi jednak zmieniały ph wody a gotowy produkt można powiedzieć no był, teraz roślina będzie miała drugi flush aby wypłukać już wszystkie nawozy hesi i inne śmieci. Następnie zostaną podane nawozy z GreenPlanet

Temperatura mniej więcej się unormowała ale będę ją jeszcze zbijał i obecnie jest na poziomie 35*C w dzień i około 30*C w nocy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 30

Slh 30 (1)

Slh 30 (2)

Slh 30 (3)

Slh 30 (4)

Dzień 31

Zrobiony flush z 4,5litra wody

Slh 31 (1)

Slh 31 (2)

Slh 31 (3)

Slh 31 (4)

Dzień 32

Slh 32 (1)

Slh 32 (2)

Slh 32 (3)

Slh 32 (4)

Dzień 33

Został podany nawóz MediOne

Slh 33 (1)

Slh 33 (2)

Slh 33 (3)

Slh 33 (4)

Dzień 34

Usunięte niektóre liście, oraz LST w niektórych miejscach.

Slh 34 (1)

Slh 34 (2)

Slh 34 (3)

Slh 34 (4)

Dzień 35

Slh 35 (1)

Slh 35 (2)

Slh 35 (3)

Slh 35 (4)

Dzień 36

Rozłożenie liście oraz dalszy ciąg LSD. Dalej brak preflower a dziś 3 tydzień od przełączenia 12/12, czekamy dalej

:)

slh 36 (1).jpg

slh 36 (2).jpg

slh 36 (3).jpg

slh 36 (4).jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z uwagi że jeszcze nie ma nawet preflowers co mnie dość zdenerwowało bo mineło już ponad 3 tygodnie od przełączenia na FLO dokłądnie 24dni. Przez to do wody poszedł ChemDog też od GreenHouse. Postaram się dokończyć SLH bo jak już jest to niech będzie ale może to być cieżkie zadanie z uwagi na to że nie mam za bardzo gdzie go upakować. Gdy wyjdzie ChemDog to będzie on miał pierwszeństwo w boxie. Pewnie wyjdzie z ziemi przed koncem miesiąca to wtedy pasuje dać mu światło. Dlatego wszystko co mam teraz zostało by dla ChemDog, natomiast SLH dostałby mały panel led bo mam jeszcze kilka led'ów o mocy około 10W, przy takim oświetleniu leciałby już do końca, jednak nie dostawałby CO2 bo butla zarezerwowana jest dla ChemDog.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i tak mija 4 tydzień od przełączenia na flo, a kwiatów jak nie było tak nie ma. Roślina poszła na parapet na strychu, aby zobaczyć kiedy będą pierwsze kwiaty. W boxie jest już ChemDog który zadomowił się w nim. Będzie założony nowy temat z ChemDog, tego jeszcze nie będę zamykał poczekam jak najdłużej się da aby sprawdzić tego Super Lemon Haze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+