Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Offtop - Choroby Roślin Dla Wszystkich


cheton

Recommended Posts

Jak myślicie co to za nie dobór, nadmiar micro/makro elementów ? To są zdjęcia tej samej rośliny. Zauważcie że górne partie są rozjaśnione ( dziwnie przebarwione ) a dolne wyglądają, jak wyglądają.
Jeszcze jedno pytanie. Co do huu... mogło objeść tak moje pomidorki ? ( zdjęcia poniżej ) Posypałem wkoło solą, założyłem te butelki wokół łodyg, gówienko wszędzie porozlewane, mydło tak samo porozrzucane i włosy, i kawałki ubrań ... Zamierzam jeszcze pryskać roztworem z szarego mydła. Ale na plantach znajduję czarne, podłużne gówienka. Więc to na bank jakiś mały szkodnik, a na pewno ślimaki. Ale czy na pewno ? Czy możliwe jest że malutkie ślimaki zagrzebują się w ziemi ?

Zauważcie że na zdjęciach całej roślinki widać tylko odstające łodyżki, które wcześniej był pięknymi wprost liśćmi.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
RasTafari
Rolnicy Rolnikom!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

easy sativa femi od female seeds
dlaczego te liscie uschly a inne zyja?
dzien 16 ,4 na oucie
20l ziemi sklepowej 5,5-6,5 ph
podlana woda cisowianka niegazowana z 30 kroplami cytryny przy wysadzaniu
nowozow narazie zero mam terravega`e moze niedobor azotu?
zero treningu
problem wystepuje na dolnych partiach

diesel ryder femi
co to jest ta szara plamka?
dzien 16 ,4 na oucie
20l ziemi sklepowej 5,5-6,5 ph
podlana woda cisowianka niegazowana z 30 kroplami cytryny przy wysadzaniu
nowozow narazie zero mam terravega`e moze niedobor azotu?
zero treningu
problem wystepuje na srodkowych partiach

lipas mix
czemu jest taki blado zielony? niedobor azotu?
dzien 15 ,3 na oucie
10l ziemi sklepowej 5,5-6,5 ph
podlana woda cisowianka niegazowana z 30 kroplami cytryny przy wysadzaniu
nowozow narazie zero mam terravega`e moze niedobor azotu?
zero treningu
problem wystepuje na wszystkich partiach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odmiana-Easy Sativa; ziemia uniwersalna; w poniedziałek podlałem biohumusem; roślinka ma już jakiś miesiąc, strasznie się wyciąga w górę, dopiero na wysokości ponad 30cm zaczynają się liście a dolna partia zaczyna żółknąć. Słońce w ciągu dnia świeci tam ok. 8 godzin; podlewam ją co kilka dni, raz samą wodą a raz wodą z biohumusem. Co jej może być?
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RasTafari wczoraj byłem spryskać preparatem na szkodniki KARATE ZEON 050 CS,ale jak przyszedłem tam to zanim spryskałem oglądnełem krzaczki i na nowych listkach nie było plamek tak jak kiedyś,ale i tak jest niedobrze.A z tym mydłem to spryskam jak ten preparat nie da rady czyli dziś lub jutro.Pozdro i dzięki za radę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko mam w boksie cztery roślinki, 2x easy sativa i 2x passion#1, są w 28 dniu flo. Wszystkie roślinki były podlewane tak samo. Easy sativy ładnie rosną, wszystkie włochy są białe i wychodzi pełno nowych, a u passionów od 20 dnia flo zaczęły powoli brązowieć. Dzisiaj (28 dzień flo) 60% włosków jest brązowa, a topki już się zawiązują... Nie wiem co robić, jak dalej tak pójdzie to będą mini topki na koniec =( Flush pomoże czy zaszkodzi?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. W krzyżówce WR x WM nagle zaczęły żółknąć i obumierać liście. Czy jest to naturalna kolej rzeczy i te liście są już nie potrzebne, czy jest to niedobór azotu, bądź zupełnie co innego? Załączam fotki i pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Prosze o pomoc moja Mery ma dziś 49 dni odmiana to Skunk AK posadzona w donicy 10l ziemia to uniwersalna(z biedronki) ph 5,5-6,5 dodałem dolomit i co tydzień podlewam ją z biohumusem i raz czystą wodą. Problem jaki mam to że pojawiły się bronzowe plamy na liściach liście robią się żułte i powykrencane prosze o pomoc.Z góry wielkie dzienki za pomoc

post-34019-005491200 1310034136_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+