Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Offtop - Choroby Roślin Dla Wszystkich


cheton

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

teraz moja kolej ;d postanowilem ze posadze tym razem bez nawozow i zadnych wspomagaczy wzrostu by porownac smak i zapach oraz moc . trzy odmiany ak 47 po lewej jack herer po prawej i malutki zmutowany fcs wszystko pod 250 18/6 spojrzcie sami i ocencie co im brak stawiam na potas ....
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

digger: diagnoza-przenawożenie ; kuracja- odstawienie nawozów na tydzień/półtora a następnie podlewanie w stosunku 2:1 [2 razy odżywka : 1 sama woda]

Yogurt: diagnoza- pierwsze dwie fotki - brak azotu i potasu / cztery kolejne zdjęcia: trochę mało azotu, niskie ph ziemi i zbyt częste podlewanie, jeśli chodzi o żółte końcówki liści to brakuje im magnezu i trochę cynku, ale generalnie nie wyglądają najgorzej

armor: jak sam słusznie postawiłeś diagnozę, ewidentny brak potasu, szkoda mi tego ak47 jest nieźle wyjałowiony, trochę późno się za niego wziąłeś

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

To roślina outdoor. Odmiana Northern light x big bud AF ponad miesiąc na oucie. pH deszczu nie mam pojęcia. 2 tygodnie było słonecznie bez deszczu, tydzień temu podlałem wtedy wodą z jeziorka i biohumusem lekko rozrobionym z wodą. W ostatni piątek przez cały tydzień padało przed tym posypałem dolomitem. Dolomitu wcześniej nie używałem tylko raz posypałem sproszkowaną szkolną kredą. Starsze liście są w podobnym stanie do liścia na zdjęciu, te nowe lekko pociemniałe. Roślina ma 4-5 partii liści

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+