Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Praca przy konopiach


CannaReek

Recommended Posts

temat zakładam z nadzieją na motywujące odpowiedzi, sytuacja wygląda następująco - jestem mgr ochrony środowiska, pisałem pracę o aspektach upraw konopi i zastanawiam się czy jest szansa żeby w tym kraju pracować w temacie. Pomijając uprawy konopi przemysłowych, uprawy komercyjne w szafach bo to przecież wbrew prawu i nikt tego nie robi
Ktoś ma jakiś pomysł? Pewnie chętnych na podobną robotę paru by było?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Swietna sprawa byloby miec taka prace. Najlepiej robic cos co sprawia przyjemnosc i jeszcze na tym zarabiac Ale w Polsce raczej ciezko o cos takiego. Chyba zeby sie udalo wkrecic w prowadzenie badan na temat konopii. Tylko kto w tym kraju bedzie chcial to sponsorowac?
Mi sie marzy wlasny biznes; jakas wieksza szklarnia i zaopatrywanie lokali oferujacych konopie, a raczej ich susz. Ewentualnie otworzenie wlasnego lokalu tego rodzaju ( ciekawe czy w Polsce tez nazywano by to coffeshopem )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

cheton taki mądry jesteś ale niczego konkretnego nie napisałeś...pewnie nic nie wiesz na ten temat. Jak wg ciebie wyglądają procesy po likwidacji plantacji? Niebiescy panowie biorą krzuny na stos a sędzia daje wyrok z czapy? Śmiało cheton panie cwaniak błyśnij, oświeć mnie jak wygląda to w twojej bajce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i po co sie unosisz? Nie musze nikogo oswiecac, chyba logiczne jest to, ze u Nas nikt nie uprawia dalej zarekwirowanych krzakow, tylko scinaja je w takim stanie, w jakim znajduja i okreslaja wartosc substancji psychoaktywnej, w tym przypadku THC.Sam bys pomyslal czlowieku, skoro jakis magister jestes czy co tam.Wbrew pozorom moje wypowiedzi jednak wnosza cosik do tematu, to Ty sprawiasz wrazenie, jakbys sie urwal z choinki Wydaje sie, ze ja jednak wiem troche wiecej na ten temat, skoro Ty zyjesz w przekonaniu, ze jak to okreslasz "krzaki trzeba dohodowac".Prosiles o wyprowadzenie z bledu, wiec prosze-wyprowadzam Za duzego pola manewru przy pracy z konopiami niestety nie masz, moze jedynie praca w jakims laboratorium, gdzie wlasnie sprawdza sie stezenie THC w suszu, tudziez skonfiskowanych roslinach.O zadnym dalszym uprawianiu nie ma mowy. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wyglada sprawa w przypadku gdy znajda plantacje konopii? wlasciciel sprawa w sadzie a krzaczki po procesie ida do ognia, wielokrotnie mozna bylo ogladac gdzies fotorelacje z zniszczenia upraw konopii, wiec nie wiem na jakiej podstawie sadzisz ze rzad przechwytuje krzaki i je uprawia dalej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Glupi czy z policji?"

Canna rozumiemy o co Ci chodzi, ale to nie zmienia faktu ze pieprzysz jakby Ci zęby szly...

Jak sobie to wyobrazasz? Policja odnajduje plantacje konopii, biora czesc krzakow i uprawiaja je dalej zeby potem w sadzie pokazac je jako posiadajace 12% thc? CenzurA przeciez to jest strzal w stope. Oskarzony mowi ze to nie sa jego krzaki jego byly malutkie, mialy dopiero 3 tygodnie a te sa juz calkiem dojrzale. Niech przedstawia w sadzie jego jako dowod a jak nie maja to niech spierdalaja. I co, niby powiedza mu ze to oni uprawiali dalej jego krzaki? W takim razie 8lat wiezienia dla nich za uprawe konopii.

Rozumeim ze moze po lolku przyszla Ci do glowy mysl ze rzad rekwiruje uprawe i prowadzi ja dalej. Tylko ze normalny czlowiek zaraz wrocilby na ziemie, a Ty bronisz tego jakby Twoj ojciec pracowal w tajnym labolatorium uprawiajacym zarekwirowanw krzaki. Nie przedstawiles ani jednego, nawet bardzo watpliwego dowodu na potwierdzenie Twoich slow. Chyba ze widzisz ze wyszedles na idiote, ale glupio Ci sie przyznac wiec ciagniesz ta sprawe wychodzac niestety na coraz wiekszego.

I bez urazu ale ch**a w morde to sobie mozesz koledze wlozyc, jak lubicie sie tak zabawiac to prosze abrdzo - ponoc Polska to wolny kraj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Hahaha. Policja przechwytuje rośliny i je hoduje . Brak słow, po co tacy bezmyslni ludzie loguja sie na tym forum to ja nie mam pytań. Żenua i koniec tematu. Ciekawe jakie studia trzeba skończyć aby dostac taką robote. Moze Wydział Nauk O Konopii Indyjskiej?/ W sumie fajnie by takie cos studiowac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+