Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kwiatkowski: "To absurd karać za skręta"


Shotex

Recommended Posts

Tylko ciekawe czy będzie coś nasrane w papierach..

Moim zdaniem dobre posunięcie Kwiatkowskiego, narazie "można" leczyć potem może zrozumieją że nie ma sensu leczyć tych którzy tego nie chcą.

Lepiej się leczyć niż mieć problemy z psiarnią.

jak zrozumieja to znowu zaczna karac, przeciez to polska :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polecam dokument

Projekt nowelizujący ustawę

"art. 62a. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w art. 62 ust. 1 lub 3 są środki odurzające lub substancje
psychotropowe w ilości nieznacznej, przeznaczone na własny użytek oskarżonego, postępowanie można
umorzyć również przed wydaniem postanowienia o wszczęciu śledztwa lub dochodzenia, jeśli orzeczenie
wobec sprawcy kary byłoby niecelowe ze względu na okoliczności popełnienia czynu, a także stopień jego
społecznej szkodliwości."

Niby coś się rusza, ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też jestem ciekaw jak to bedzie.

Ciekawe jak sie to bedzie miało do małej uprawy, typu kompbox :). Mówisz wtedy, zę miałeś 1/2 roślinki i stąd miałes na własny użytek, bo nie chcesz kupować niewiadomego pochodzenia i chciałeś się odciąć od dillerów i nie wiesz kto ma. Wtedy umożą, czy nie. Ciekawe. Pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakis czas temu czytalem wczesniejszy projekt i nie wiem wlasnie czy to jest to samo co ten...Tam bylo napisane ze jak sprzedasz dila to jestes czysty ..ewentualnie leczenie itd. Nie sprzedasz dila to stara spiewka jak dotychczas.

Więc jesli to jest to samo to nic sie nie zmieni. Jedynie ceny wzrosna bo dill sie bedzie bał ze go klient sprzeda. Przynajmniej ja tak przypuszczam bo teraz ceny spadaja i dostepnosc wieksza a ze mamy policyjne panstwo to w ten sposob moze beda probowali zaostrzyc jeszcze prawo.

Ale miejmy nadzieje ze nie bedzie tak. I jesli nas zlapia i zapisza na leczenie to w czym widzicie problem?(chodzi mi o bez sprzedania dila) Wolicie z psiarnia sie uzerac?

A co do malej uprawy na wlasny uzytek. To sie nie rozpedzajcie. Niech pierw zrobia cos z tym posiadaniem bo jest tragedia..2/3 osadzonych w wiezieniach siedzi za posiadanie drobnych ilosci. Z czasem moze bedzie tak jak ktos tu wspomnial..maly boxik 1-2 krzaki i kazdy by byl zadowolony. Ja bym skakal z radosci jak by mozna bylo miec chociaz JEDNEGO krzaczka..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie zrozumiałeś z uprawą o co mi chodzilo, ale fakt, ze mało precyzyjnie napisalem o co chodzi mi :P. Z tą małą uprawa ciekaw jestem jakby było w przypadku takiej małej uprawki na własny użytek. Czy też by takie coś podciągali pod ten fragment: "jeśli orzeczenie wobec sprawcy kary byłoby niecelowe ze względu na okoliczności popełnienia czynu, a także stopień jego społecznej szkodliwości.". Jeśli tak, to jest jakiś sposób na pominięcie problemu wsypania dilla, szczególnie spokój by mieli ludzie z takimi małymi uprawami. Dla nich to już poezja byłaby :).

Jasne, ze bedę sie cieszył, jeśli chociaż nie będę sie czepiac za te 0,5g przy sobie i umażać w związku z tym sprawy, bop to najważniejsze :).

Co do tego wsypania dilla, to nie pomyliło Ci sie moze z tym co jakiś czas temu gadali panowie Czuma i Tusk?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ustawa na pewno nie jest tym o co nam chodzi bo chyba kazdy palacy konopie uwaza ze nie potrzebuje leczenia, a jesli ktos potrzebuje to sam moze sobie pojsc. Ale to jednak jakis krok do przodu, pozyjemy zobaczymy, na razie niech wejdzie ta ustawa a potem bedziemy walczyc dalej. nie mozna przejsc od calkowitej nielegalnosci do coffee shopow, zaloze sie ze i policja po takiej zmianie prawa nie bedzie wpierdalac sie gdzie nie trzeba, bo i co im to da? to juz nie bedzie wielkie przestepstwo rownoznaczne z molestowaniem czy kradzieza. a jestem pewien ze dzialania wolnych konopi i marsze sie po czyms takim nie skoncza, byc moze nawet stana sie bardziej widoczne, o ile wk bedzie zachowywalo sie dobrze, tak aby zdobyc sobie zaufanie ludzi a nie realizowac jakies glupie ideologiczne zalozenia, bo ostatnio idzie to w zla stron...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie juz nawet opcja leczenia cieszy :). Jasne, ze to bez sensu, ale jednak wolę to, niż zasrane papiery, wyroki i użeranie sie z policją. Przecież leczenie to nie będa zamknięte ośrodki. Pewnie chodzenie ze 2 razy w tygodniu na jakieś spotkania o ile nie rzadziej tak jak alkoholicy. Idziesz, pogadasz, jak trzeba to pościemniasz, wyjdziesz i se odpalasz 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+