Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ostateczny koniec narkoturystyki w Holandii?


weeed

Recommended Posts

A ja sie wcale nie dziwie ze chca to wprowadzic.Bylem w Holandii 3 razy, nie tylko w Amsterdamie i zawsze bylo tam pelno dilerow na ulicach probujacych wcisnac ci koks,lsd,extasy i nie wiem co tam jeszcze. Jak bylem w Venlo kilka lat temu, szlismy ulca szkalismy kofika, a za nami jechal koles na rowerze moze z pol godziny i pytal czy nie chcemy jarania. W Amsterdamie dwoch znajomych chcialo kupis lsd od murzyna i dostali kawalek zwyklego papierka za 20euro hehe.

Zawsze byli i beda, nie sadze ze jak to wprowadza , beda jakies problemy z kupnem bedzie trzeba tylko bardziej uwazac.

Wg mnie wyszlo im to wszystko spod kontroli i holendrzy musza cos z tym zrobic.

nie wyobrazam sobie np. zyc w Amst. z rodzina i dziecmi.Troche tam za duzo tego wszystkiego.

Gdzies czytalem ze procent palacych holendrow jest jednym z najmniejszych w europie.

Moim zdaniem na takich zasadach powinno to byc wprowadzone wszedzie.Rejestrujesz sie, kupujesz tylko za kredytowke, mozesz uprawiac do trzech roslin dla siebie i swiat bylby o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja sie wcale nie dziwie ze chca to wprowadzic.Bylem w Holandii 3 razy, nie tylko w Amsterdamie i zawsze bylo tam pelno dilerow na ulicach probujacych wcisnac ci koks,lsd,extasy i nie wiem co tam jeszcze. Jak bylem w Venlo kilka lat temu, szlismy ulca szkalismy kofika, a za nami jechal koles na rowerze moze z pol godziny i pytal czy nie chcemy jarania. W Amsterdamie dwoch znajomych chcialo kupis lsd od murzyna i dostali kawalek zwyklego papierka za 20euro hehe.

Zawsze byli i beda, nie sadze ze jak to wprowadza , beda jakies problemy z kupnem bedzie trzeba tylko bardziej uwazac.

Wg mnie wyszlo im to wszystko spod kontroli i holendrzy musza cos z tym zrobic.

nie wyobrazam sobie np. zyc w Amst. z rodzina i dziecmi.Troche tam za duzo tego wszystkiego.

Gdzies czytalem ze procent palacych holendrow jest jednym z najmniejszych w europie.

Moim zdaniem na takich zasadach powinno to byc wprowadzone wszedzie.Rejestrujesz sie, kupujesz tylko za kredytowke, mozesz uprawiac do trzech roslin dla siebie i swiat bylby o wiele lepszy.

milmarc dobrze prawi szczegolnie osatni zdanie.

Nie predko to wwprowadza obroty z tak zwanej narkoturystyki sa ogrmone

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

I jak, slychac cos na ten temat w holandzku (pytanie do ludzi tma mieszkajacych) ?? Wybieram sie w lutym i mam nadzieje ze ten projekt nie przejdzie.

podpinam się do kolegi wyżej, niech ktoś napisze czy to już koniec bo zapewne holendrzy na to chwile pewnie dobrze wiedza jak sie sprawa ma.

od siebie moge dodac ze znajomy pracowal w belgii (na granicy z nl) i rozmawial z jakims belgiem ktory twierdzil ze nie ma szans zeby to weszlo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem na takich zasadach powinno to byc wprowadzone wszedzie.Rejestrujesz sie, kupujesz tylko za kredytowke, mozesz uprawiac do trzech roslin dla siebie i swiat bylby o wiele lepszy.

Jakby zalegalizowac w Polsce i sprzedawac wlasnie na taka kredytowke to i zmniejszyla by sie ilosc palacych nie pelnoletnich. Zawsze by znalezli sposb na zdobycie mj ale zawsze bylo by ich mniej. No coz takie marzenia, bo spojrzmy prawdzie w oczy, rzadza nami kaczki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uważam, że mało prawdopodobne jest wprowadzenie zakazu sprzedaży mj turystom. Holandia ma za duże zyski z tej sprzedaży. Poza tym rządzący w tym kraju mają świadomośc, że zwiększy to obroty mafii. Moim zdaniem, palacze nie muszą się obawiać i śmiało można jeździć do Holandii na bajkowe zakupy. Poza tym gdyby nawet do tego doszło, to my jako Polacy mamy dużo bliżej do Czech, a Praga jest po prostu piękna :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+