Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Ostateczny koniec narkoturystyki w Holandii?

weeed

Recommended Posts

Holenderskie władze zamierzają zakazać sprzedaży miękkich narkotyków turystom. Dzięki temu rząd chce zatrzymać napływ narkomanów i przestępców do Holandii - informuje serwis Rosbalt.

Projekt, który zakazuje sprzedaży narkotyków turystom, został przygotowany przez holenderskie ministerstwa sprawiedliwości, spraw wewnętrznych i zdrowia przewiduje możliwość sprzedaży lekkich narkotyków tylko Holendrom, którzy będą zarejestrowani w specjalnym systemie. Płacić za narkotyki będzie można tylko kartą wydaną przez holenderski bank, powiązaną z dowodem osobistym kupującego.

Sprzedaż niewielkiej ilości miękkich narkotyków jest w Holandii dozwolona od 1970 roku. Każdego roku sprzedaje się w Holandii około 250 ton marihuany i haszyszu.

W tej chwili każdy w Holandii może kupić do 5 gramów marihuany i wypalić skręta w kafejce.

Źródło: www.onet.pl

Co o tym sądzicie?

• Replies 26
  • Created
  • Last Reply
Nie powrot dilerow tylko jak zajedziesz i poprosisz kogos to Ci kupi.

Przynajmniej ja tak sądze. Wg. nie to bez sensu ale i tak cos sie wymysli w tym temacie zeby to obejsc ^^

juz teraz mozna kupic temat od dilerow... jak wprowadza zakaz to bedzie mozna to zrobic jeszcze czesciej, poniewaz rzad holenderski otworzy im furtke do wiekszego zarobku ;)

Nie powrot dilerow tylko jak zajedziesz i poprosisz kogos to Ci kupi.

Przynajmniej ja tak sądze. Wg. nie to bez sensu ale i tak cos sie wymysli w tym temacie zeby to obejsc ^^

juz teraz mozna kupic temat od dilerow... jak wprowadza zakaz to bedzie mozna to zrobic jeszcze czesciej, poniewaz rzad holenderski otworzy im furtke do wiekszego zarobku ;)

Zdecydowanie się z tym zgadzam. I tak najprawdopodobniej będzie jeżeli wprowadza ten projekt.

to jest zupełnie NIEREALNE,ci co takie rzeczy wymyslaja chca zrobic jak najwiecej zamieszania wokól własnej osoby ,jestem tego pewny w 100%(przestane palic jak to przejdzie :D )nie ma mowy zeby cos takiego zostało wprowadzone ,predzej zdelegalizują całkowicie.

Jak to przejdzie to przecież wystarczyłoby pogadać z byle którym holendrem ktory pali i swoj zrozumie swojego i normalnie sprzeda. Mam nadzieje że to nie przejdzie, w te wakacje chciałem pojechać ale już czasu nie starczyło... Chyba trzeba będzie w następne i oby było dobrze;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+