Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

NYC Diesel x Blueberry - Schron przeciw-babilonowy, HPS 400w


Bundok

Recommended Posts

Witam!

Osobowy Polski Schron Przeciwbabilonowy pośrodku Rosji.

Na wejściu i podstawowa konstrukcja:

Wejście, sienie i hermetyczne drzwi. Ściana zrobiona z metalowych listew (karkas), tworzywa piankowego i gipskartona. Szwy założone montażową pianą, spudłowały hermetykom i kleją scotchem. Z wewnątrz boks oklejony izolacyjnym materiałem z żeberkową, lustrzaną powierzchnią (penofol). Wyszedł termos.

linki wygasły - w dalszej części są zdjęcia

Oświetlenie:

Teraz jedynie jeden HPS 400W w odbłyśniku z halogenowego reflektora. Potem, kiedy zakończę pracę nad hydroponiczną instalacją, najprawdopodobniej będzie więcej niż światła.

 


Elektryka:
Wentylacja:
Automatyka:

Mieszkańcy: 6 x F1 NYC Diesel x Blueberry


Półfabrykat hydroponiczney instalacji na 4 DUZYCH krzaka :)




Izbica włada efektem termosu, wyciąg wychodzi na świeże powietrze. Podsos powietrza do izbicy przyrodniczym sposobem z chłodnej sutereny. Automatyka powstrzymuje 27 "w dnie" i 22 "w nocy". Roślinom na foto 1 tygodnia, światło 1212, czekamy dopóki wskażą swoją płeć.
Wszystek koszt finansowych wkładań na daną chwilę ~ 1200 Zl.

Pozdruwki!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z takim polem do manewrów mozna zrobic cuda, moze myslales o produkcji nasionek? :)

Są już pestki tej hybrydy u polskiego growera :) Doszła posyłka, na ile mi wiadomo. A pestki.... No go do dupy, ten rosyjski Babilon. Kto ostrożny i sekretny, ten żyje długo i szczęśliwie :)

WOW. :o

Widzę że ktoś realizuje coś co ja miałem w planach, niestety nie mam możliwości znalezienia blisko mnie takiej miejscówki. ;/

Umów się z przyjacielem, które ma garaż :)

No to jest masakra, czekam na jakas dalsza relacje i foty.

Powodzenia

:peace:

Zbieram już aeroponiczny instalację, jak zakończę, pokazuję sprawozdanie :)

Dziękuję wam, poważni bracia growerzy za wysoką ocenę mojej pracy, ten lokal - wynik mojej inżenierskiej myśli i doświadczenia growera. Jeśli interesują detale, ja z frajdą opowiem o nich.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Och, jeszcze raz przepraszam. Elektriczestwo spłatana bez fantazji. Nad Schronom jeszcze jest izbica, tam przychodzi kabel z garażu (4 kwadratów) i ustalony licznik. Potem przez otwór idzie kabel w Schron (2 kwadratów). Potęga - ~ 2,5 - 3 kW (jeśli pracuje elektryczne ogrzanie). W miesiąc będzie wychodził ~ 30-40Zl., w rosyjskim Babilonie energia tania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+