Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uwaga na Kleszcze


alimko

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A nawet jeśli to co? Dowiesz sie że byłeś nawalony :D

Kurde, chyba zaczne nosić jakiś czepek ochronny, albo bede chować jakoś całe włosy pod jakimś nakryciem głowy. Włosy mam do połowy pleców, gdyby skurczybyk przyssał mi się gdzieś na głowie to mogłoby mi troche zająć zanim zauważyłbym jego obecność :D

Pozdrawiam

Edit: cholera :D strasznie dawno nic tu nie pisałem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość kosiarz
hehe oczywiście że chodziło mi o podsmażenie WYRWANEGO KLESZCZA nad zapalniczką - bo jest płaski i nie do końca może udać się rozdeptać dokładnie, a czy się wykręca czy wyciąga dla mnie jedna cholera chodzi oto aby wyrwać go całego jak najszybciej, pare lat temu miałem leszcza na jajach i do dzisiaj mam wszytko sprawne :D

ja mam chyba kleszcza na jajkach... dzisiaj to dojzalem myslalem ze zemdleje co mam robic ?? wyciagnac go normlanie czy co ludzie pomozscie ku**a zobaczylm dzisiaj tego kleszcza to nie moge zasnac ;/ jeszcze na jakach :cry:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Radzian

Ja zawsze łapię kleszcza, obkręcam go o 90 stopni i ciągnę do siebie. Zawsze wyciągam go całego, to jest dobry i sprawdzony sposób, nieważne czy na nodze czy na jajach :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam chyba kleszcza na jajkach... dzisiaj to dojzalem myslalem ze zemdleje co mam robic ?? wyciagnac go normlanie czy co ludzie pomozscie CenzurA zobaczylm dzisiaj tego kleszcza to nie moge zasnac ;/ jeszcze na jakach :cry:

Najbezpieczniej - idź do lekarza z tym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+