Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gry - Gry online - PC - Xbox - Playstation


mr.stuff

Recommended Posts

Dobre gry to to co lubię najbardziej :D. Miało być na PC, ale ja gram na konsolach :P.

Na fazę polecam takie pewnie mało większości znane REZ :D. Jak sie człowiek wczuje, to masakra, polecam obadać na yt, ale to nie ten efekt. Konieczne dobre audio :D. Gra na konsolach, na PC mozna z emu Dreamcasta próbować :).

Ostatnio wbiło mnie w fotel demo God Of War 3

Muszę dorwać pełną wersję, która robi dużo większe wrażenie. Normalnie ruszajacy sie obraz jak sie w to gra na fazie :). Chodzący i niszczący tytani w tle, starożytna Grecja, bajka :D.

Sonic Adventure 2 w multi na Dreamcaście to masakrator xD Z kumplami jak na bani kiedyś graliśmy, to jeden załapał fazę, ze jest w grze i że to on biegnie, a nie Sonic xD

Mógłbym tak wymieniać bez przerwy ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie pisać tu, że ja wole 1.6, a Source'a to nie bo coś tam. Jest temat od 1.6 i od CS:S, więc o co chodzi? Ktoś woli strzelać do kwadratowych łbów, to niech sobie strzela, ja tam wolę Source'a, bo jednak lepiej odzwierciedla realia moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+