Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com
Sign in to follow this  
Lukasiek

Prośba o ocenę rośliny - Auto AK PC Box

Recommended Posts

Siema. Mam do was prośbę. Chciałbym dowiedzieć się czy roślina rozwija się prawidłowo. :). Jest to Auto AK od Female Seeds. I jak liczony jest czas ( nasiono - plon ) ze strony to jak to ma do czasu w praktyce ? Oscyluje coś podobnie? Czy od czego może się to wydłużyć ? Ze strony wynika, że 70 dni. Ale jestem pewny, że w tyle nie dojdzie. Ale pytam z ciekawości. Poniżej wstawiam zdjęcia - 45 dzień życia :S5:large.DSC_0958.JPG.77434a3836a6c06ceb2d6e33d0749623.JPGlarge.DSC_0957.JPG.b91029f001075b551d83d3f371be0ded.JPGlarge.DSC_0959.JPG.38d767708028b4b485c9de0f3efe5fba.JPGlarge.DSC_0961.JPG.e1df252ffe72823679ca6560c0f781b5.JPG

Kwitnie, wygląda na zdrową... tylko te liście od dołu możesz usunąć... do nich i tak nic nie dociera, a widzę że leżą w ziemi, żeby gdzieś tam nie zaczęły gnić ;) Czas jaki producent podaje jest w "optymalnych?" warunkach uprawy, zazwyczaj trzeba trochę doliczyć... u ciebie pewnie tak będzie ;)

Ok dzięki :) 

A tak w przybliżeniu ile czasu jeszcze by potrzebowała? Może być nawet przedział minimum - maksimum w miarę rozbieżny :) i od jakiś czynników to zależy? 

I czy tak średnio mogę wyliczyć jakoś ilość plonu? Na stronie napisane że 350-400 g na m2. Ma to jakieś przeliczenie w praktyce? Czy można zauważyć po roślinie ile by mogło być? Też nie chce by to było dokładne bo będzie jak będzie, no ale tak około :) 

Nie będę zgadywał, sam teraz pierwszy indoor lecę, a tu dzieje się wszystko szybciej niż na outdoor 😂 producent podaje 350-400g na m2 przy 600w hps? Mogę się mylić, niech ktoś mnie poprawi 😃 Wstaw upka za jakieś dwa tygodnie zobaczymy jaki wigor ma twoja panienka