Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Jak uzyskać feminizowane nasiona za pomocą srebra koloidalnego


Recommended Posts

Jest tylko jeden powód, który przychodzi mi do głowy, dla którego ktoś na siłę zmusza żeńską roślinę do rozwijania kwiatów męskich: użyć pyłek z tych kwiatów, aby stworzyć w przyszłości same samice, czyli tzw. nasiona feminizowane. Nasiona te mogą być stosowane w celu wytworzenia żeńskiego ogrodu bez konieczności wyrywania męskich kwiatów.

Ssaki i inne zwierzęta wyższe posiadają jeden zestaw narządów płciowych w życiu - więc ich płeć jest ustawiona. Jednak jeśli podamy hormony drugiej płci, będzie miało to wpływ na ich drugorzędne cechy płciowe. Kobiety tracą na rozmiarze piersi i rozwija się więcej włosów na ich ciele oraz głębszy głos, podczas gdy mężczyźni będą mieć więcej tkanki tłuszczowej, wyższy głos i mniej owłosienia.

 

1

Butelka z roztworem 120ppm srebra koloidalnego w spray’u. Była ona używana do natrysku rośliny trzy razy w ciągu jednego tygodnia, kiedy został zmieniony schemat oświetlenia na kwitnienie.

 

Kwiaty to narządy rozrodcze rośliny. W przeciwieństwie do ssaków rośliny rozwijają coraz to nowe narządy rozrodcze, kwiaty - wielokrotnie. Tak więc płeć ich narządów nie są ustawiona w taki sam sposób jak u ssaków. Hormony płciowe lub substancje chemiczne, które mają wpływ na seksualność rośliny, mają ogromny wpływ na rozwijające się kwiaty. Pod wpływem chemii stymulującej męskość rośliny wytworzą męskie kwiaty na żeńskich roślinach. Dzieje się tak nie tylko w przypadku konopi, ale również roślin dyniowatych, takich jak ogórki, melony , z których niektóre zostały wyhodowane tylko w celu produkcji żeńskich roślin. Indukcja kwiatów męskich jest powszechnie używana do tworzenia pyłku do zapłodnienia kwiatów żeńskich angielskich hodowanych w szklarni ogórków.

Cannabis ma niezwykłą seksualność. Jest to jedyna znana mi roślina jednoroczna, która jest dwupienna - to znaczy, że ma osobne rośliny męskie i żeńskie. Inne jednoroczne rośliny produkują zarówno męskie, jak i żeńskie narządy rozrodcze albo na tym samym kwiecie, tak jak pomidory, lub na oddzielnych kwiatach, tak dyniowate. Rośliny, które mają jedną płeć, ułatwiają ogrodnikom krzyżowanie lub hodowanie marihuany. Wystarczy oddzielić samce od samic tak , że tylko pyłek z męskich kwiatów , które chcesz użyć, trafia do żeńskich roślin, które wybrałeś do jasionowej „ciąży”.

Naturalnie męska roślina konopi, tak jak męski ssak, nosi zarówno geny męskie, jak i żeńskie, ale żeńskie rośliny zawierają wyłącznie żeńskie geny. Ponieważ męski kwiat dostarcza tylko jeden zestaw dostosowany do jednego zestawu żeńskiego, wynikające z tego nasionko będzie mężczyzną lub kobietą.

Indukowane męskie kwiaty na żeńskich roślinach nie są zupełnie takie same jak kwiaty naturalnie występujące u „mężczyzn”. Chociaż chemia wywołuje lub wymusza męskie kwiaty na żeńskich roślinach, nie zmienia ona DNA rośliny. Pyłek ma tylko żeńskie geny gdyż rośliny żeńskie mają dwa zestawy kobiecych genów. Tak więc wszystkie rośliny produkowane z pyłku będą płci żeńskiej.

 

Albo można zbierać pyłek, a następnie "malować" nim kwiaty żeńskie za pomocą małego pędzelka kosmetycznego lub akwarelowego, albo można umieścić mężczyzn i kobiety w tym samym pokoju. Użyj wentylatora do cyrkulacji powietrza. Pyłek jest w powietrzu, a wkrótce zostanie schwytany przez znamiona roślin żeńskich. Białe, kremowe lub różowawe stygmaty to puste rurki z małymi szczotkami, które filtrują powietrze. Tak szybko jak pyłek dotyka jednej ze szczotek, jest on wciągany do rury i sperma jest transportowana do jaj oczekujących w bazie kwiatka. Kwiat jest zapylany i nasiona zaczynają rosnąć

 

 

2

Spryskany klon Purple Kush posiada solidne rozety kwiatów męskich.
 
Jest tutaj pewien wyjątek. Jeśli technika ta jest stosowana z pokolenia na pokolenie, prawdopodobnie będzie ukierunkowana na hermafrodytyzm, który jest niekorzystną cechą. (Naturalne hermafrodyty są niebezpiecznymi zapylaczami i powinny zostać usunięte z ogrodu i zniszczone.) Rośliny z bardziej hermafrodytyczną tendencją zdają się być bardziej wytrzymałymi producentami pyłku. Z tego powodu metoda ta powinna być stosowana tylko do sprzedaży detalicznej lub wytwarzania wzrostowego nasion - tak że tendencja do hermafrodytyzmu nie zostanie skoncentrowana w ciągu kilku pokoleń .
 

Techniki w celu uzyskania kwiatów męskich
Pierwsza metoda plantatorów marihuany stosowana do indukcji męskich kwiatów u roślin żeńskich to było stosowanie azotanu srebra. Jest to brudna substancja w użyciu i może czasowo poplamić na szaro skórę, co jest idealne do imprez w stylu zombie, ale... . Później naukowcy opracowali silniejsze męskie chemiczne induktory, jak tiosiarczan srebra. Jest tworzony poprzez połączenie azotanu srebra i tiosiarczanu sodu. To jest wspaniały projekt chemiczny, ale może być trochę zbyt szczegółowy i żmudny dla większości Czytelników. Innym problemem jest to, że zarówno azotan srebra, jak i tiosiarczan sodu znajdują się na liście związków chemicznych dostarczanych i ograniczonych tylko do określonych adresów i laboratoriów.

 

Srebro koloidalne to bezpieczny produkt konsumencki dostępny w sklepach ze zdrową żywnością oraz w Internecie. Jest on wytwarzany przez uruchomienie prądu elektrycznego w wodzie za pomocą kawałka srebra jako elektrody anionów - elektrody , która przesyła prąd. Część srebra przeskakuje do wody i tworzy się trwały roztwór.

 

 

3

Praktycznie wszystkie kwiaty to mężczyźni. Tylko kilka żeńskich kwiatów jest widocznych.

 

Członkowie mojej rodziny używają srebra koloidalnego, kiedy padną ofiarą przeziębienia lub innego ataku zakaźnej choroby. Jest to przezroczysty płyn, nie ma on smaku, jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalnych instrukcji. Nie jest trujący, nie podlega restrykcjom prawnym i jest wewnętrznie ze względów zdrowotnych przez picia .

 

Koloidalne srebro może być również stosowany do indukowania kwiatów męskich osobników płci żeńskiej rośliny. Ponieważ jest bezpieczny w użyciu , nie ma żadnych ograniczeń prawnych, jest łatwe do uzyskania i dość tanie - to wyborowy stworzyciel męskich kwiatów.

 

4

Cztery rośliny żeńskie Purple Kush. Zauważ, że dwie spryskane rośliny miały kwiaty męskie, natomiast ich odpowiedniki, które nie zostały spryskane, produkowały normalne kwiaty żeńskie.
 
Jak to zrobić?
Sposobem, który ja wykorzystuję do indukcji rozwoju żeńskiego pyłku z roślin żeńskich jest spryskanie roślin 120ppm srebrem koloidalnym trzy razy, w odstępach trzech do czterech dni, w tym samym czasie w którym rośliny umieszczano w schemacie kwitnienia 12 godzin światła i 12 godzin nieprzerwanej ciemności. Liście opryskano do wystąpienia rosy za każdym razem.

Hodowca, którego niedawno spotkałem, używa nieco innej techniki. Spryskuje on 30ppm srebrem koloidalnym rośliny codziennie przez dwa tygodnie przy zmianie schematu i obserwuje takie same wyniki.

Wyniki: czterdzieści dni po pierwszym podaniu srebra koloidalnego trzy rośliny spryskane rozpoczęły solidną produkcję męskich kwiatów przy dużej produkcji pyłku. Dwie z tych roślin to były zakorzenione klony i jedna z roślin rosła wegetatywnie przez kilka tygodni zanim została spryskana. Dopasowane rośliny tych samych odmian użyto jako kontrolne, do porównania. Kontrolki produkowały tylko normalne kwiaty żeńskie.

 

5

Pączek tej spryskanej Sour Diesel produkuje obfite ilości kwiatów męskich.
 
Korzystanie ze srebra koloidalnego do indukcji męskich kwiatów sprawia, produkcja własnych nasion feminizowanych jest ​​bezpieczna, łatwa i tania.
 

6

Wolna od oprysków kontrolna Sour Diesel, która odpowiadała roślinie spryskanej, produkowała tylko kwiaty żeńskie.
 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Vito pinned this topic
  • Vito unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+