Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Witam. Mam problem załatwiłem kumplowi sionka z os. Podał złe dane akurat adres inny niz imie naziwsko. I sionka przywiozła policja i prawdopodobie wzieli to na komisariat.

Dzisiaj z nim gadałem i powiedział mi że będzie miał rozprawę w sądzie o to. Przez to mam pytanie co ma powiedzieć tam lub i w ogóle czy ta rozprawa będzie miała miejsce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znajomemu kiedys chcieli dac mandat za usilowanie wypicia piwa..Bronek byl jeszcze zamkniety :D Wniosek do sadu,sprawe umorzono...

Wiem,ze to inna sytuacja,ale bezsens taki sam...

Co ma mowic ? To samo co na poczatku,bo skladanie falszywych zeznan jest karalne...:D

PS. ja to na Twoim i Twojego ziomka miejscu mialbym sie bardzo na bacznosci..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak nie pierwszy to przypadek kiedy policja nie zna prawa i tyle. Sam sie parę razy z tym spotkałem na drodze. Później sie okazuje że nie mają racj jest im głupio więc na siłę szukają czegoś żeby jednak jakiś paragraf przykleić. Na waszym miejscu bym ostro uważał nie nosił nic przy sobie a i z uprawą sie kitrał. Kiedy się okaże że prokurator będzie kazał im to oddać to będą próbowali pewnie postawić na swoim i znaleźć coś na niego. Tylko po to żeby jednak udowodnić że to oni mieli racje. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+