Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

witam

2 tygodnie temu w niedziele ogarnalem typowi temat. 0 korzysci z tego, sciagnalem tylko pare machow z blanta ktorego przykrecil.

nastepnego dnia w poniedzialek kretyn wzial szit do szkoly (jest w ostatniej klasie gim) i sprzedal typowi na szkielko, je***a ciota sie tym bawila i go zlapali. oczywiscie wyjebal typa ktory mu to dal. zwineli go na 72h do bielska (malolat).

ponoc mnie nie sprzedal, psy mnie nie zgarnely,

moge jeszcze po mnie przyjechac? minely 2tyg, nie powiem ale ciagle mam maly stresik.

druga strona medalu jest taka ze nie mieszkam pod adresem zameldowania (aktualnie jakies 3km od domu) lecz normalnie chodze do szkoly (1 dzien i 4 dni praktyki), jesli by mnie chcieli zawinac bez problemu by mnie pewnie znalezli co?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dostałem wezwanie na środe na komende tak samo jak moi koledzy z którymi jechałem autem z tym że ja w charakterze podejrzanego a oni jako świadkowie. I tutaj moje pytanie, czy jeśli chłopaki odmówią składania jakichkolwiek zeznań to w jakiś sposób może to mi zaszkodzić? Bo wiecie chodzi o to zeby ich juz nie przesłuchiwali tylko mnie bo jeszcze wyjdą jakieś nieścisłości w zeznaniach ale z drugiej strony jeśli potwierdzą moją wersje to może prokurator na mnie lepiej spojrzy? Jak myślicie, jak to rozegrać?

@Pafko chyba nie chcesz mi powiedzieć że taka sytuacja miała miejsce w Polsce ? Bo zmyliło mnie to "900 "

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

odmowa zeznan przez twoich kolegow napewno nie pogorszy twojej sytuacji a jesli potwierdza twoje zeznania to nie wiadomo jak sprawa sie potoczy ...wszystko zalezy jaki bedzie sedzia i prokurator. nie jestem prawnikiem tak samo jak i koledzy wiec nie potrafimy ci pomoc w takiej sytuacji... jednak radze zalatwic sobie adwokata i siegnac rad prawnikow ktorzy takie paragrafy maja w malym palcu... z fartem ziomek... pisz jak tam przypal...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+