Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Włoszczowa. Uprawiał 40 krzaków marihuany. Został zatrzymany

To o mnie :/

Sytuacja wyglądała tak: o 16:40 weszli do mnie do pokoju i założyli mi kajdanki na ręce i pokazali pozwolenie na przeszukanie:/ Przeszukiwali mi dom przez jakieś 2 i pół godziny. Oddałem im wszystko co miałem dobrowolnie. Jeszcze to był dzień kiedy postanowiłem siedzieć trzeźwo:/ Policjanci byli bardzo kulturalni, nie pobili mnie ani nic. Nawet na ich oczach sobie zażartowałem że mogę wyciągnąć ręce z kajdanek i udało mi się tongue.png Nie planowałem tego sprzedawać ani nic. Poczęstowałem tym wyłącznie 2 osoby (co zeznałem, jedną z tych osób była moja mama a drugą kolega który ogólnie prawie nie pali i nigdy nic nie posiada). Przeszukali mi pokój mój, mamy i ogródek, innych nie przeszukiwali. Jakby mnie nie było i bym im tego nie oddał pewnie by tego nie znaleźli. Policjanci kłamali uważali że jeszcze tego samego dnia wyjde dopiero potem zaczeli mi mowic ze jak mam jakies leki ktore musze codziennie brać żebym wziął je ze sobą. Przebadali mnie w SORze (szpitalnym oddziale ratunkowym) po czym osadzili (umieścili w areszcie na 48 godzin [bez telefonu i czegokolwiek, w samym ubraniu tam sie siedzi]). W trakcie przeszukania miałem możliwość urwać troche z krzaków i zjeść lub schować ale tego nie zrobiłem. Po powrocie do domu na podłodze i biurkach znalazłem w sumie 5 lufek do spalenia. Pan prokurator nie dał mi sanek tylko "metody wolnościowe" czyli mam dozór policyjny 2 razy w tygodniu, mam zakaz opuszczania kraju i musiałem zapłacić poręczenie 2000 zł. Dodatkowo zabrali mi 2 dyski twarde.

Jak myślicie dostane wyrok w zawiasach czy ciupe?? Dyski mi oddadzą??

PS. LordZet sory za tamtą dyskusje, okazało się że masz racje. Sukces zakończył się porażką.

Bless, kryjcie sie lepiej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja kiedys bylem na komendzie poniewaz zakupilem doniczki i nawozy, i pytali sie mnie po co mi to bylo i czy pod uprawe, a nic w tym dziwnego nie było bo były to zwykle doniczki i zwykle nawozy.
najlepsze bylo to ze kupilem je w hydroonline.pl czy jakos tak, sam bylem zaskoczony o co chodzi.

Pewnie mieli nakaz od jakiegos sklepu i patrzyli ile kto co bierze, z tego co ja bylem to mieli chyba z 250stron takich osob.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak masz tam jakies foty krzakow albo jak jarasz albo robisz makumbe to dyski oddadza Ci po sprawie dopiero. jak nie znajda nic ciekawego to moze oddadza szybciej ale raczej watpie. sie upra to i o nielegalne mp3 Ci dojebia. jak nie byles karany to0 raczej zawiasy ale pewnie sporawe. ziomek dostal pol roku temu za 2 szafy 30 krzakow i 150 susz zawiasy rok i osiem miesiecy na 5 lat. i ciesz sie ze Cie na sledczy nie wzieli bo kaucje mial 5 tys.

btw - 60 krzakow wokol domu? bez jebania, jak w jamajskiej wiosce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko mam wielki problem i potrzebuję od was pomocy otóż:

już jakiś czas miałem na miejscówie krzaka, chodziłem tam co jakiś czas go podlać, tyle że to było w takim miejscu gdzie widziało mnie kilka osób.. wczoraj wracałem z podlewania, godzine później mieszkaniec okolicy zgłosił na Policję co ja tam robie, oni przyjechali i zwęszyli mi drzewko, po chwili pojawili się u mnie w domu, pojechałem z nimi na komisariat wszystko podałem, wziąłem na klatę bo wykręcać się no nie bylo SZANS... zero mozliowsci !

mam 17 lat nigdy nie byłem karany, krzak nie byl rozrosnięty nie miał topów około 1,6m wysokości.. grozi mi za to 8 miech. w zawieszeniu na 3 lata + kurator i grzywna CZY DA SIę COS ZROBIć??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+