Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Ostatnio zastanawiam sie nad pewna sytuacja. Mianowicie jak to jest ze pokojowa manifestacja(kilka wyjątków jp) czyli pamiętna akcja po Marszu Wyzwolenia Konopi na ul. Wilczej została spacyfikowana w kilka chwil przez panów policjantów przy użyciu pałek a grupa radykałów pod "Krzyżem Kaczyńskiego" może sobie bezkarnie rzucać zniczami, barierkami i atakować funkcjonariuszy krzycząc fanatyczne hasła i ośmieszając nasz kraj na arenie międzynarodowej! :twisted:

je**ć system! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie to by mogli ten krzyż na wykałaczki przerobić

Całkowicie się z tobą zgadzam. Powinni jeszcze publicznie ukrzyżować kiklu fanatyków. Jeszcze troche to inkwizycja powróci i będą masowe mordy wyznawców innych religii. :o:blink: Katolicyzm powinien zostać zdelegalizowany i uznany jako sekta.

Wogóle nie wiem o co ta awantura : KRZYŻ NIE JEST SYMBOLEM CHRZEŚCJIAŃSTWA !!

Zresztą rząd tworzy wirtualne problemy, aby odciągnąć opinie publiczną od ważnych spraw takich jak np. dzisiejszy wybór w sejmie nowej rady nadzorczej TVP i wielu innych choćby gospodarczych.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chora atmosfera przesiąknięta nienawiścią.

Polska nadal tkwi w średniowieczu, ciemnota, zacofanie, można wmówić wszystko ludziom...że to w imię Boga...

Nie uważam, że katolicyzm powinien zostać ''zdelegalizowany'' jak judaista napisał, jest to religia propagująca wspaniałe wartości, jak miłość do bliźnich, przebaczenie itd. Ale druga sprawa to natura ludzka, mentalność, instynkty - to nie pozwala realizować założeń, doktryn religijnych.

Sądze, że to wszystko za daleko zaszło, trzeba z tym skończyć, co to ma ku**a być, że pod pałacem prezydenckim zbiera sie bydło i domaga sie czegoś czego nie ma prawa. Jest jakaś tablica pamiątkowa, a jeśli nie ma to niech powstanie jedna i na tym powinno sie zakonczyć. To jest jak sekta, ci ludzie są oślepieni, nie myślą samodzielnie, jakby Rydzyk, Kaczyński, itp, kazali by im zabijać zapewne by to uczynili. Ten kraj to burdel, nie widzę szansy na poprawe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A stało się tak na marszu, bo mało kto (nie ogarnięty) np. w Krakowie wiedział, że 10tys. lub nawet więcej ludzi maszeruje sobie ulicami Warszawy (brak nagłośnienia przez media), tak więc policja mogła użyć siły, nie wzbudzając w tym przypadku większej afery. Później przedstawili to w takim świetle, że zgromadziło się kilku ćpunów (bez urazy) pod komisariatem, to motłoch rozpędzili, przecież stanowili wielkie zagrożenie...

Natomiast sytuacja pod krzyżem była inna, chociaż przygłupów (sponsorowanych przez partię PiS i Jarek&Kot) było mniej to oglądała ich cała Polska (taaak media zadziałały skutecznie), część tej Polski niestety popiera tych przygłupów, a Bronek bał się o "swój" elektorat. Zresztą obserwowałem wydarzenia w telewizji i kiedy JEDEN strażnik użył gazu łzawiącego (w dodatku była to ta mała pierdółka, mniejsza od dezodorantu) media od razu podały informację jakoby Straż miejska użyła gazu łzawiącego w kierunku protestujących (no prawda, tylko że osoba czytająca to pomyślała, że j*bneli kilka puszek w tłum, a tak naprawdę był to tylko mały "dezodorant"). Tak więc Bronek jak i kancelaria jego chcieli utrzymac po swojej stronie (chociaż nie mają ich) tych ludzi jak i Kościół (te pedały w sukienkach potrafią sporo namieszac w polityce).

Ale w sumie nie rozpędzenie tłumu zostało i tak odebrane jako słabość władzy, bo dała sobie nakichać... No ale cóż sami sobie naważyli piwa od początku, bo przecież te zgromadzenia pod krzyżem trwały od dawna, a były to nielegalne zgromadzenia, które należy rozpędzać. Wolne Konopie biegają po urzędach załatwiając szereg zezwoleń na marsz, a tutaj kilka pierdolonych dewot na emeryturze zebrało się pod krzyżem bez niczego i ostro protestują...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

wydaje mi się, że za 12 krzaków, 3 miesiące w zawieszeniu to bardzo niski wyrok. Ja bym chyba poddał sie karze.

ludzie za posiadanie 0,5grama dostawali po 2 lata i to nie raz bez zawiasów. także Ciebie potraktowali łagodnie.

wiesz, w końcu to 12 roślin. palenia z 12 krzaków, często używającemu palaczowi starczyłoby na kilka lat.

także tłumaczenie się, że to tylko dla Ciebie, że nikomu nie miałeś zamiaru udostępniać, raczej nie przejdzie.

A jak udostępniasz komukolwiek, to już nie jest niska szkodliwość społeczna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Podczas wyjazdu na koncert zostałem ukarany przez policję mandatem w wysokości 100zł za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Było to w mieście Wołów (dolnośląskie a jestem z Wielkopolski). Jakie grożą mi konsekwencje jeśli nie zapłace tego mandatu?

po poczytaniu trochę doszedłem do wniosku, że kilka informacji może się przydać:

- Mam 18 lat i jeszcze uczę się

- nie osiągam przychodów (ale pita musialem wypelnic zeby dostac NIP, zeby dostac zaswiadczenie o nie osiaganiu przychodow zeby dostac swiadczenia alimentacyjne (sic!)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+