Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

panie Jaczinto chodzi o to ze osoba posiadajaca nielegalna substacje mogla by gowno zrobic ale sama policja jakby sie dowiedziala skad ta substancja [pochodzi by sie za to wziela, nie mysl ze policja jest taka glupia i bezradna, bo jesli wykaze ze w substancji jest thc to beda te cale smartshopy przeswietlac czesciej niz teraz. Chlopak ktory posiadal ta substancje nie bedzie karany gdyz ta substancje mu legalnie sprzedali w sklepie i sklep bierze za to cala odpowiedzialnosc wiec mi tu nie pierdol ze to gowno prawda bo jednak zlekka na ten temat wiem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja powiem tak tydzien temu w niedziele sobie wracałem od brata patrze zapierdalaja tajniaki bo wiem jakimi jezdza bo to male miasto i patrze pojechali wiec parkiem do domu patrze a tu dwóch typów mysle sobie ide a tu odznaka i prosze wszystko z kieszeni no to wyciagnełem oczywsicie lufe zostawiłem i ch*j jeszcze mnie sprawdza nawet skarpetki :/ i wkoncu dochodzi do kieszeni gdzie lufa i do mnie a to co ? ja lufka a on wiem drugi pod nos wźia i wacha i do drugiego psa ze ch*j wie co tu palone było a ja ze dopalacze hehe i do mnie masz cos jeszcze ja mówie ze nie i niech se szukaja a oni do mnie zebym wszystko chował do kieszeni razem z lufa i oni do mnie ze mozna lufke miec i ze jeden wciaga tabake drugi co innego jeden pali szlugi a drugi co innego pali i sobie pojechali sadze ze mi nic nie zrobili bo wiedza ze ja w tym kiedys robiłem bo mnie złapali z trawka iczekaja az popełnie jakis blad i wtedy mnie chapna i wsadza do pierdla :/ ch*j tym psom w du*e !!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

panie Jaczinto chodzi o to ze osoba posiadajaca nielegalna substacje mogla by gowno zrobic ale sama policja jakby sie dowiedziala skad ta substancja [pochodzi by sie za to wziela, nie mysl ze policja jest taka glupia i bezradna, bo jesli wykaze ze w substancji jest thc to beda te cale smartshopy przeswietlac czesciej niz teraz. Chlopak ktory posiadal ta substancje nie bedzie karany gdyz ta substancje mu legalnie sprzedali w sklepie i sklep bierze za to cala odpowiedzialnosc wiec mi tu nie pierdol ze to gowno prawda bo jednak zlekka na ten temat wiem

no i o taka odpowiedz mi chodzilo ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to co do lufki panowie sie bardzo mylili. thc jest nie legalne tak? palisz mj przez lufke to na scianach sie ono osadza. wiec dlaczego za posiadanie nielegalnej substancji mieli byc Ci nic nie zrobic? ci policjanci to jacys debile byli. poza tym mowisz ze moszesz byc pod wplywem, niby tak ale jakby sie uparli to mogliby sie dopie*dolic za to, bo jesli masz w organizmie thc tzn ze byles w jego posiadaniu. wiadomo ze jakby chcieli Cie udupic, to wypadaloby sie zapytac za posiadanie jakiej ilosci, ale jak beda chcieli to mozesz miec z tego powodu nieprzyjemnosci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+