Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a mi ktos odpowie na pytanie ? :zmiazdzony:

Mysle, ze taka wentylacja wystarczy do tego boxa, jest on dosc wysoki i nie powinno byc problemow z temperatura.Czy bedzie czuc rosliny, to juz nie wiem, sam sie o tym przekonasz.Co do tego ile Ci zostanie zenskich roslin, to nie badz taki pewien, ze bedzie ich 6.Nie jest regula to, ze stosunek plci w przypadku nasion regular wynosi 50:50.Donice 10-12L moga oczywiscie posluzyc, jako donice docelowe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co myślicie o tej lampie czy da rade w moim namiocie 80 x 80 x 160 wysokość

 

lampa sodowa hps poot pl 90e philips green power.

czy raczej trudno bedzie wyrobić z temperatura
zamierzam zamatować u góry 2 wentylatory wypychające powietrze jeden komp i jeden kanałowy a na dole 2 komputerowe wpychające :?:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Damianusix, temperatura może być, choć musisz uważać, pewnie szybko będzie wysychało u roślinki..

Wilgotność postaraj się podnieść.. na wegu minimum 60%.. dołóż jaką szmatkę mokrą pod doniczki np ..

Co do warunków, nie spodziewaj się cudów po takim oświetleniu..

Im więcej inwestujesz, tym więcej otrzymujesz :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co sadzicie o boxie majacym w podstawie trojkat? :D Wymiary podstawy 50x50x70cm, wysokosc 80cm. Wiem ze nie jest to raczej praktykowane, ale mam jedyna miejscowke wlasnie na opisanego wyzej boxa. Prosze o wasza rade.

P.S. Jaka odmiane polecacie jako pierwsza do mojego dosyc niekonwencjonalnego boxa? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

anarchy, no da rade i w trójkącie coś wysadzić tylko problem bo nie wiadomo jaka lampę walnąć :)

A no polecił bym Ci na początek jakiegoś automata zapodać :)

Biała farba matowa idealnie się nadaje na ściany to każdy wie ale czy jest jakaś różnica jak to będzie Akrylowa matowa?

Scaliłem posty (następnym razem będzie warn :evil: ) + z nudów poprawiłem błędy i znaki polskie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zasilacz uniwersalny

Jaki ten zasilacz? Masz możliwość ustawienia oporu [ohm] oraz natężenie [amper] ?

Grzeje się być może masz ustawione za duże lub za małe natężenie. Wentylator potrzebuje średnio 0.15 Amper, a opór w sumie byle jaki daje. Znaczenie ma czy podłączyłeś równolegle czy szeregowo oraz jeden musi być podłączony tak jak drugi tj. czerwony to +, a czarny -.

Podaj dokładniejsze inf. o zasilaczu to postaram się Tobie pomóc.

:wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+