Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aswywiadu, Kupujesz płyty wiórowe wycinasz prosto, skręcasz kątownikami szczeliny przejeżdżasz kitem, silikonem, czy co tam znajdziesz.. drzwiczki możesz zrobić w jednej z płyt na środku mniejsze na zawiasach które można kupić, a uszczelnić gąbką do uszczelniania okien albo drzwi wejściowych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, chciałem sobie zrobić, boxa na jedna roślinkę, aby mieć szybko jakieś palenie zanim out wypali…ale nie wiem czy aby nie przesadziłem z miniaturyzacją, box ma 25cm na 25cm na 75cm, jak myślicie zmieszczę tam roślinkę? Niestety nie wiem jaka odmiana bo pestka z OP, acha i czy jeśli był by problem ze zmieszczeniem roślinki, to czy gdy zastosuje światło 12/12 od wykiełkowania to da rade to tam upchnąć? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, mam juz projekt box'a 92cm x 70cm wys.170cm scianki z mylarem HPS 250W i czy taka wentylacja moze byc ze 2x wentylatory na dole wdmuchujące powietrze i jeden wydmuchującey do gory, wentylatory chce kupic takie

post-27223-0-80849800-1379755522_thumb.j

moga byc? i mam dwa scmieniacze do swiatla to moglbym regolowac obroty i na jakiej wysokosci je umiesc? doniczki moge miec wysokie 30cm lub nisze i taka wentylacja bedzie dobra? nie bedzie za gorąco ani za zimno w boxie ? boxa mam z plyty pilsniowej i jak bede miec ten wentylator wydmuchujacy powietrze podlaczony z przewodem do powietrza a przewod podlaczony do weyntylacji od komina to czy bedzie czuc rosliny ? na poczatku chce miec 12 regural w 5-6L doniczkach i pod odkryciu plci zostanie 6 rzeniskich w 10-12L dnoiczkach czy tak moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+