Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie. Ile potrzebuje lumenów na powierzchnie 0.216 m2? Czy ktoś mógłby mi wskazać sklep internetowy w którym można kupić: żarówki, oprawki do nich i okablowanie potrzebne do połączenia tego wszystkie w lampe energooszczedną.

Chce zrobic boksa z obudowy od komputera a na HPS mnie nie stać, dlatego też chciałbym zrobić oświeltlenie energo. Najlepiej by było gdyby to wszystko w/w było w jednym sklepie a oprawki miały odrazu kable z wtyczką. Prosze odpowiedzieć na pw jeśli łaska, dzieki z góry za pomoc :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, ja mam w zasadzie dwie sprawy. W związku z tym , ze nieudał mi się tegoroczny Out - Door , a chce troszkę poeksperymentować mam dwa pytania :

Czy Box wysokości około 35 cm starczy na Lr Classic , jeżeli ostro będe go trenował ?

Czy Lr Classic faktycznie moze wyrosnąć np. w malutkich doniczkach typu kubeczek plastikowy ? ( zawsze nie to nurtowało, a nie chciało mi się na to szukać odpowiedzi xD) Z góry dziękuje ;) Jah Bless

Dodaje edycję postu błagając o odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+