Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

Czy na pierwsze tygodnie życia MJ jakieś inne oświetlenie dać?

HPS na weg jest najlepszy.

da się to jakoś rozróżnić?

Raczej tak. Porownuj ze zdjeciami z neta.

jak się zabrać do wyboru i rodzaju (AK-47, #2 , classic ... )

Jak kupisz  to Lr#2 (jest lepsze od classica, daje wiekszy plon a jest mniejszy) jest wydatkiem 7-15zl za pestke.

Ilosc potrzebnego swiatla przelicz w kalkulatorze na forum. 

[ Dodano: 2008-07-02, 00:26 ]

A tak wogole to sam sie cos zapytam :D

Mam taki problem: chce powiesic swietlowki w boxie ale poziomo (tak bokiem, zeby lepiej oswietlalo) i nie wiem jak to zrobic. Kable ida przez maly otwor w "suficie". Nie mam pojecia jak to zrobic. Myslalem, zeby przytwierdzic je do blachy kuchennej, ale mam malo floty juz i nie wiem ile to by kosztowalo. :neutral:

Wie ktos? Albo czym mozna to zastapic...

2 sprawa: kupilem programator (wkoncu koniec ze wstawaniem :D ) wczesniej myslalem ze trzeba wydac z 100zl na taki to mi zal du*e sciskal ale kupilem za... 9zl 8)

Programator mechaniczny.

Nie mam pojecia jak to dziala... mam tylko 1 wskaznik, w dodatku nie wiem co on pokazuje- czas wlaczenia, czy wylaczenia? No i jak mam to ustawic zeby wlaczal o 18 a wylaczal o 22 nast. dnia. :)

Moze ktos to wszystko rozkminic? :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smooth, nie chce Cie zrazic, ale jesli masz wys 39cm, kiedy odejmiesz doniczki i lampe, to ile Ci zostaje.. ? Piana na dwa palce ? :elo:
A przeglodales zakonczone pamietniki.... :wink: :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ad.1 Mozesz je zamontowac do lampy, zeby wciagal i wyciagal z drugiej strony powietrze...

Ad.2 Troszke malo... Ma ona okolo 22.000-30.000 tys lm a ty potrzebujesz 36000 lm

Ad.3 Jakbys zastosowal donice 11L to nawet i 10 by weszlo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+