Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

ok, dzięki, wiem, że pytanie trochę dziwne i amatorskie, ale wolę się spytać niż potem żałować :bigblant:

jest pytanie: czy jak wsadzam wykiełkowane rośliny do kubeczków i stawiam na parapecie w pokoju to muszę robić to np rano lub wieczorem, czy nie ma to większego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marco86
mianowicie czy mogę zamiast wsadzić roślinki w ziemię w sensie w dołek itd to wsadzić je do doniczek 8l i postawić na dworzu niezakopane, zamiast wsadzać w ziemię? mógłbym wtedy chronić je np przed burzą biorąc czasem do domu i ogólnie wydaje mnie się to dosyć korzystne, myślicie, że to im nie zaszkodzi?

a czemu nie normalna sprawa, lepsze to niż parapet. Tylko nusisz bardziej uważać z wodą - dobry drenaż żeby deszcze ich nie zalały (tzn żeby woda nie stała w doniczce) no a w czasie upałów częściej trzeba podlewać niż te w gruncie

jest pytanie: czy jak wsadzam wykiełkowane rośliny do kubeczków i stawiam na parapecie w pokoju to muszę robić to np rano lub wieczorem, czy nie ma to większego znaczenia?

jesli chodzi o wykiełkowane pestki to nie ma bo rzeciez nad ziemie i tak wyjda najwczesniej za kilkanascie godzin, a jesli Ci chodzi o male siewki które juz wyszly z ziemi to jak maja wilgoc w ziemi to tez im nic nie bedzie od słońca ewentualnie mozesz je przykryc butelka obcietą jak sie boicz ze moga wyschnać. Tylko na spota czy do nowej donicy jak sie przesadza to nie na ostrym sloncu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mam taki problem .. przesadziłem dwie "dziewczynki" na out (obie w tym samym "wieku") i rosna w tym samym miejscu .. jedna ma piekne spuchniete topy , a druga takie jakies marne .. mysle ze zostala zapylona .. jak tak to pytanie .. moge ja zostawic i na wiosne spodziewac sie mlodych roslinek ?? czy nie mam szans ? :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+