Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Brązowe plamy na liściach auto gorilla cookies


Recommended Posts

O co chodzi? Nikt nie wie o co chodzi 🙂Nie napisałeś żadnych konkretnych informacji, jaka ziemia, nawozy, doniczki. To skąd mamy wiedzieć o co chodzi 🙂  Pewnie jakieś niedobory mają. Zjebałeś, nie przygotowałeś się dobrze, nie poczytałeś i teraz o co chodzi. Poleciałeś na partyzanta i takie efekty. Sprawdź coś takiego jak tabela niedoborów. Tam masz zdjęcia liści z różnymi niedoborami, przenawożeniami.

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na tabele z niedoborami już patrzyłem i nic tam takiego nie widze lamparcie listki ... ziemia z biedronki z cocos 50/50  dawałem sensi cala mag także przygotowany jestem . Wszedłem tu tylko po poradę experta a nie głupie wpisy . Jak nie możecie pomóc to proszę temat do kosza i po sprawie.  Dodam że roślinka normalnie rośnie tylko te 3 liście są jakieś takie .... 

Nie możecie pomóc to żegnam eloo... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak chcesz pomocy to chociaż odpowiadaj na pytania 🙄

Nadal nie wiemy w czym roślinki siedzą, a już dwie osoby o tym wspomniały. Nie chce z góry zakładać, ale "doniczki" wyglądają jak jednorazowe kubki. Jeśli w takich kubkach siedzą już 3 tydzień, to chyba podobny temat pojawił się w zakładce outdoor.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przesadzenie na pewno na plus. Zakładam, że te kubki nie miały nawet dziur, żeby korzenie mogły oddychać, pomijam fakt, że były przezroczyste 😅

Mi te paski bardziej wyglądały na niedobór boru ale w przezroczystym kubku po 3 tygodniach to nie dziwne, że tak wyglądają, ziemia z biedry raczej też na plus nie działa.

To Twoja pierwsza uprawa? Jeśli tak to zluzowałbym z dodatkami do ziemi, szczególnie, że są tak młode. Generalnie na pierwsze dwa tygodnie z dobrą ziemią nie ma potrzeby dodawać niczego poza wodą. Jeśli kisiły się prawie 3 tygodnie w kubku i wrzuciłeś im tam już Alga grow, Power roots (tak zakładam po tym co pisałeś), biobizz fish mix i sensi cal mag to przystopuj bo roślinki w takim tempie umrą a i tak już mają pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak to był kubek po piwie dziurki były także spoko roślinka poszła na dwór i po przesadzeniu i podlaniu  po 2 dniach jest już 2 razy większa 😉 kiedyś trochę czytałem na forum jorgia Cervantesa tego guru od zioła i dlatego tak podlałem... ok weźcie ten temat do kosza bo na pewno chlopaki z policji to czytają... :):):) pozdrawiam i oby do bucha ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+