Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

żółte liście-coraz więcej


nnjlforxst

Recommended Posts

Witam, piszę gdyż nie wiem kompletnie co zrobić, jeżeli chodzi o ten temat. Wyczytałem dużo, co może być powodem,ale nadal nie jestem pewny. Posiadam 6 roślin (wszystkie auto), 3 idą na prawdę zdrowo ( poza drobnymi śladami po przędziorkach na dolnej partii liści). Gdy odwiedzałem miejscówkę 47 dzień roślin, 2 rośliny były,jakby zwiędłe? Liście w dół, z czego zauważyłem masę zółtych powysychanych, nie których zawijających się już, podlałem je nawozem, jak wcześniej (wiem, że powinienem na zmianę z wodą, ale zrobiłem to ze względu na duże opady, jakie ostatnio były). Byłem dzisiaj,czyli 50 dzień roślin już i co prawda rośliny nie wyglądają już,jak zwiędłe,bo się dużo podniosły,ale zółtych liści coraz więcej i zaczynają pojawiać się też wyżej ( również w roslinie,ktora rosła zdrowo). Rośliny zaczęły dostawać nawóz dopiero na oko po ich 20 dniu, ze względu na brak funduszy. Nawóz jaki dostają to sensi grow od ADVANCED NUTRIENTS a+b ph perfect. Podlewałem tym nawozem praktycznie co 3 dni, tylko 4 razy może na przemian z wodą, ze względu na słabo pogodę i ciągłe deszcze;/. Oprócz tego pryskałem co wizytę preparatem na przędziorki i drugim na pleśń oraz mszycę. Nie mam zadnych jpg,ale moge dorzucic jesli jest potrzeba:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słabo się znam,bo to pierwsza uprawa. Ten nawóz sensi grow a+b, polecił mi ktoś zapewniajac, ze do konca wzrostu rośliny mam to lać. Myślałem, że na weg i flo, nic innego niestety nie mam

 

Ostatnie zdjęcie ta roślina, na liściach jest piasek jak coś. Pogoda była słaba i wiatr ją przewrócił dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+