Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Słabo zbite topy - led problemem?


Supreme

Recommended Posts

@Supreme - wątpię żeby była to wina światła. Dla porównania , u mnie przeważnie z racji braku miejsca często główny szczyt praktycznie dotyka LEDa i nie miałem problemów z "twardością" topów. Wdłg. mnie to geny rośliny - jeżeli żadne inne czynniki nie różnią się od poprzednich. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdzieś po prostu trafiłem kiedyś właśnie na taki temat, że ktoś zrzucał na wysokość lampy led, problem z masą topów. Ale mam wrażenie, że teraz, po dwóch dniach, zaczynają się zrastać jak należy, bo wcześniej były yo bardziej takie kuleczki (nie, to nie ta odmiana "kulkowa"), strasznie mało zbite. Co do zdjęć - jak jutro stwierdzę, że jest lipa to Wam wrzucę. Co do gleby to lightmix od biobizza, bio tabsy, led realny pobór 108 czy tam 110, na powierzchni 0.24. Światło full spectrum.

Warunki Scooby się trochę różnią, bo zawsze gleba to była canna terra pro i biohumus od ekodarpolu - teraz bardziej pro. Ale co nie zmienia faktu, że poprzednim razem ten sam panel led był i zrobił naprawdę dobrą robotę. A odmiana od RQS i na fotach na necie widać, że powinny topy być standardowo zbite

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+