Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Jezus Maria!! co sie dzieje ! Przenawożenie?

sandman118

Recommended Posts

Siemaaa !

Moja mała porzebuje szybko diagnozy (zdjecie) 3 tyg kwit   \lałem jej bardzo dużo planktonu K nawet 300% wiecej niż trzeba  (60ml na 1 litr i byuło git )   teraz dałem 75 ml i po 3 dniach takie cos.

teraz tak przenawozenie czy cos innego bo może korzenie / temp / czy cos innego musze szybko wiedziec . flush zrobiony ale nic nie dało dalej coraz gorzej jest. co mam robic

26102016232.jpg

siema, wyskoczyło na szczycie na którym było najwiecej auksyn, plant na sogu i wybrał sobie jedna odnoge która uważa za głowną i to ją zaatakowało reszta normalna pare bocznych wyglada tylko na pozbawione wody bez przebarwień, mam za słaby telefon i nic nie bedzie widać.

COŚ JESZCZE : BOXA MAM WYŁOŻONEGO ALUMINIUM I jest ciekawa sprawa gdzieś kabelek mi dotyka ścianki boxa i prąd leci przez to aluminium bo jak przyłoze palec czuć prąd lekko, i teraz najdziwniejsze, box troche juz za mały jak na tak dużego planta i liście mi dotykają tego aluminium, i nie uwierzycie dotykam dolnych liści ( takich które wisza sobie w powietrzu i niczego nie dotykają ) i kopią mnie prądem !!

Robić coś z tym czy zostawić bo z tym prądem zauważyłem już mieś temu ale teraz szok że przez rośline idzie prąd ! nie żartuję 

No Planton K się stał... :( niestety. To taki szit , że czasem i flusz nie pomaga - musisz czekać. Na wszelki wypadek zrób jeszcze raz - przelej najlepiej (jeżeli masz od. wodę) prysznicem. I czekaj , nic więcej nie zrobisz. Na następny raz proponuję lepszy nawóz ;)

Pozdrawiam

Miałem coś podobnego ostatnio na chemdogu, nie licząc jeszcze rdzawych plam. Najprawdopodobniej przez zjonizowaną wodę, o wysokim pH. Możliwe, ze jakieś związki stały się nieprzyswajalne na amen. Wygląda to trochę jak niedobór miedzi :) Tak dużą ilością mineralnego PK z plantonu łatwo poblokować inne pierwiastki. Jak się to mówi, co za dużo, to niezdrowo :)

Miałem podobny efekty, raz za mało podlewałem i baba nie miala dobrej ilości wody a za drugim razem za mało nawozu biohumus

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+