Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Jezus Maria!! co sie dzieje ! Przenawożenie?


sandman118

Recommended Posts

Siemaaa !

Moja mała porzebuje szybko diagnozy (zdjecie) 3 tyg kwit   \lałem jej bardzo dużo planktonu K nawet 300% wiecej niż trzeba  (60ml na 1 litr i byuło git )   teraz dałem 75 ml i po 3 dniach takie cos.

 

teraz tak przenawozenie czy cos innego bo może korzenie / temp / czy cos innego musze szybko wiedziec . flush zrobiony ale nic nie dało dalej coraz gorzej jest. co mam robic

26102016232.jpg

Link to comment
Share on other sites

siema, wyskoczyło na szczycie na którym było najwiecej auksyn, plant na sogu i wybrał sobie jedna odnoge która uważa za głowną i to ją zaatakowało reszta normalna pare bocznych wyglada tylko na pozbawione wody bez przebarwień, mam za słaby telefon i nic nie bedzie widać.

Link to comment
Share on other sites

COŚ JESZCZE : BOXA MAM WYŁOŻONEGO ALUMINIUM I jest ciekawa sprawa gdzieś kabelek mi dotyka ścianki boxa i prąd leci przez to aluminium bo jak przyłoze palec czuć prąd lekko, i teraz najdziwniejsze, box troche juz za mały jak na tak dużego planta i liście mi dotykają tego aluminium, i nie uwierzycie dotykam dolnych liści ( takich które wisza sobie w powietrzu i niczego nie dotykają ) i kopią mnie prądem !!

Robić coś z tym czy zostawić bo z tym prądem zauważyłem już mieś temu ale teraz szok że przez rośline idzie prąd ! nie żartuję 

Link to comment
Share on other sites

No Planton K się stał... :( niestety. To taki szit , że czasem i flusz nie pomaga - musisz czekać. Na wszelki wypadek zrób jeszcze raz - przelej najlepiej (jeżeli masz od. wodę) prysznicem. I czekaj , nic więcej nie zrobisz. Na następny raz proponuję lepszy nawóz ;)

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

Miałem coś podobnego ostatnio na chemdogu, nie licząc jeszcze rdzawych plam. Najprawdopodobniej przez zjonizowaną wodę, o wysokim pH. Możliwe, ze jakieś związki stały się nieprzyswajalne na amen. Wygląda to trochę jak niedobór miedzi :) Tak dużą ilością mineralnego PK z plantonu łatwo poblokować inne pierwiastki. Jak się to mówi, co za dużo, to niezdrowo :)

Link to comment
Share on other sites

Miałem podobny efekty, raz za mało podlewałem i baba nie miala dobrej ilości wody a za drugim razem za mało nawozu biohumus

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+