Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Grórne topy zamiast puchnąć idą dalej w górę


Mr.Jamajka

Recommended Posts

Witam mój no name dostałem od kumpla który chodował dostałem tych nasion dość sporo i zdecydowałem się na posadzenie. Z tego co ziomek powiedział jest to mazar. Sam przeszedł w kwitnienie po 43 dniach. Obecnie ma 74 dzień. 31 flo. Pąki zamiast puchnąć rosną tak jakby w górę i mają dużo pojedyńczych listków , a kielichy na ich szczytach są brązowe. Pomożecie coś?

1522172221263-865525466.jpg

15221726486531856951034.jpg

Edytowane przez Mr.Jamajka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mierzysz pH? Co one takie łyse?, czy mi się wydaje? liście wcześniej usychały? Wrzuć jakiś lepsze foty, i całości. 

Co im tam lejesz i ile?, Wydaje mi się że mogą być zbloczone, nie lej podwójnych dawek, na głodne nie wyglądają. Przy takim podlewaniu masz za dużo soli w roztworze, rośliny się od tego blokują, szczególnie kiedy nie podlewa się dużo, i mało wycieka dołem, wszystko się z czasem kumuluję w ziemi jeśli roślina nie wyrabia z przerobieniem tego. Trzymaj się maksymalnych dawek jakie producent zaleca przy mineralach. Kokos na szczęście łatwo przepłukać, jeśli mam rację, to wystarczy flush + wyregulowana woda z nawozem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+