Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Plantacja konopi w Afryce - uprawa na nasiona


Recommended Posts

1 godzinę temu, Pablo napisał(a):

a czy Ty byś pozwolił na jaranie i jeszcze za te godziny im płacił ? Jasne że nie. Kilku jara, ale po pracy

No ba. Przy takiej robocie to pierwsze co z rana to bym luje rozdawał 🙂

Surowy z ciebie szef. Juz chciałem cv słać na ten kontrakt dla growera, ale jak palić nie pozwalasz w pracy... 😞 To jak być kucharzem na kuchni inie spróbować tego co się upichciło 🙂

To różowe bardzo mi się podoba. Z chęcią bym takie cos posadził. Jakbyś w przyszłości miał pestki tego to bym z chęcią zakupił kilka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, Rysiu napisał(a):
16 godzin temu, Pablo napisał(a):

 

No ba. Przy takiej robocie to pierwsze co z rana to bym luje rozdawał 🙂

Haha a potem szukaj murzynów w polu 🤣

 

15 godzin temu, Rysiu napisał(a):

Surowy z ciebie szef. Juz chciałem cv słać na ten kontrakt dla growera, ale jak palić nie pozwalasz w pracy... 😞 To jak być kucharzem na kuchni inie spróbować tego co się upichciło 🙂

Tak, jak sie nie podoba to wiedza gdzie brama 🤣🤣🤣 Oni są od pracy a nie od oceny. CV to Twoje growlogi 😉 Firma będzie potrzebować ludzi do zarządzania a nie kopania, od roboty są ludzie, a my będziemy oferować prace a nie robotę 😉

 

15 godzin temu, Rysiu napisał(a):

To różowe bardzo mi się podoba. Z chęcią bym takie cos posadził. Jakbyś w przyszłości miał pestki tego to bym z chęcią zakupił kilka.

To co widać na tych zdjęciach to wycięta genetyka, nie będę jej kontynuował, to jakieś gowniane mixy, ja kolekcjonuje czyściochy 😆😆😆 

Z ponad 100 genetyk wybrałem tylko ponad 40. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie ładnie. A jak tam z wodą?? W sensie z dostępnością. To jednak afryka więc raczej wody nie mają za dużo, a trzeba to jakoś podlewać.

Ciekawe o czy myśli ten pan na zdjęciu?

a- ale bym to wszystko zjarał

b- ale jestem zjarany 🙂

c-kiedyś to wszystko będzie moje

 

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wodę mamy swoją, woda w Afryce jest, pytanie jak głęboko. Prąd z paneli solarnych.

Pompa jest po środku pola, wszystko co nie wypija rośliny wraca do źródła.

A co do pytania, to odpowiedz:

d. oby boss powiedział „good job” 😆 

Sprawdzałem właśnie zaciemnienie 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Grubo. Na prawdę grubo. 2000 i jeszcze dodatkowe 2000. Cały kraj chyba chcecie tam upalić 🙂

Ile to roboty przy tym musi być, żeby to ogarnąć wszystko. Nawet w kilkanaście osób.

Kiedy się spodziewasz jakichś pierwszych konkretnych efektów/zamierzonych celów? Bo jak na razie to chyba cały czas kombinujecie i rozbudowywujecie tą plantację?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejne 2000 leci na terpeny, to co teraz rośnie na polu numer 1 i 2 to głównie lokalne nasiona regularne (Malawi Gold), jest to testowa uprawa, przy okazji wybiorę kilka fajnych sativ 🙂 Zmagamy się z wieloma problemami, trzeba je rozwiązać zanim dojdzie do docelowej uprawy na klonach i rozmnażania.

Na stałe mamy kilkanaście pracowników 🙂 

Farma docelowo zapełni całą działkę 5 hektarów 🙂 A efekty jak najszybciej się da 😄 

Jeszcze z 5 miesięcy jeżeli chodzi o nasiona, produkcja nasion na pierwszy rzut skupia się na Amnesi Haze, do tego coś zmiksuje ale to jako dodatek. 

Na dniach robimy olej RSO z 15/20 kg 😄 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+