Skocz do zawartości
thc-thc

grower

3x Auto, LED DIY 140W, 0,4mkw


Rysiu

Recommended Posts

Dutch pro nie polecam, miałem i ujnia, jak przeszedłem na Biobizz lub biotabsy to niebo ziemia roznica. 
 

mi się zdaje ze jeśli dobrze dobrane to można naprawdę potężnego krzaka zrobić. To co mi zawsze brakowało ze większość robi jedno na to jadno na to,co wychodziło ze był mix pierwiastkow każdego po trochę, myśle ze w tym zestawie jest tak dużo bo masz bardziej wyszczególnione to co jest w mixie, wiec sam możesz dawkować to co im jest potrzebne. 
choc tez zawsze chciałem spróbować taki zestaw to sadze ze jednak z połowy tego można osiagnac podobne rezultaty.

Z każdych nawozow brakowało mi czegoś dobrego na korzenie, niby Mykos działa najlepiej ze wszystkiego co miałem ale wciąż nic nie sprawiło pięknych bujnych korzeni. Wiec jestem ciekaw co u ciebie wyjdzie. 
 

@Esnedwiększość tez nie ma czasu, nie pokazuja się na forum ale wpadają czytają. Sam tez ostatnio miałem takie urwanie głowy i dzieci ze nie ma po prostu kiedy wpaść. 
fakt ze jest mało ludzi ale za to doborowe grono :3 i nie ma idiotów którzy piszą to samo w kółko i te same podstawowe pytania 😄

Wracajac,

poczekajmy na efekty!;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WItam

Noto update

Mamy dzień 21 i 6-7 dzień kwitnienia. Jestem zaskoczony, że tak szybko zaczęły kwitnąć. Pierwszy włoski pokazał haze berry, 15-16 dnia. 16-17 dnia skunk i hindu. Spodziewałem się raczej kwitnienia od 21-26 dnia, a tu tak szybko. Dawno nie miałem automatów. W międzyczasie dostały jedno małe podlanie z nawozami, ale bez growa i jedno większe podlanie wodą. Rozwijają się dobrze. Ładnie się rozrastają, na wysokość idą powoli. Przy tak szybkim kwitnieniu będę musiał zredukować swoje oczekiwania, że wyciągnę 200g. Jednak jak wyjdzie 150 to będzie spoko. Tak po 50 średnio z krzaczka jak by było, to będę zadowolony. Miałem też przez godzinę prąd wyłączony bo coś gdzieś grzebali i zgasło im światło na godzinę. Może to był impuls do szybkiego kwitnienia. A może już tak mają.

large_d21a.jpg.a406cf0e120c65ba672600306f78ef28.jpglarge_d21c.jpg.a94dc8b6439941166e5b983f6669ce67.jpglarge_d21d.jpg.fb4a6945f05f4bbf10a56b9c0c959473.jpglarge_d21e.jpg.9cc6210cc182963c46de61d371233fb1.jpglarge_d21f.jpg.30821769cd9197ca8af228be4589807e.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Toksyna napisał:

Bardzo ładne i zdrowe krzaczki. Napewno się jeszcze trochę wyciągną. 

Dziękuję dziękuję 🙂

No jestem na razie zadowolony z rozwoju. Dobrze się rozkrzaczają na boki. Wzrost myślałem, że będzie troszkę wyższy. Na wegu w sumie nigdy nie miałem większych problemów. Nawet z pestkami z palenia. Jak się flow bardziej rozwinie to wtedy się okaże. Zaczną się pojawiać niedobory itp.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, AligatorOzi napisał:

 

czy mi się wydaje czy wolno je puściłeś?

Wolno. Ciąć nie ciąłem bo to auto. Chociaż niektórzy też auto tną. Druga sprawa, że jak raz robiłem fim to nie miałem żadnych dodatkowych odrostów. Widać nie potrafię przycinać.

Siatkę robiłem 2 razy i 2 razy mi nie wyszła do końca. I ogólnie wkurzająca. Kiepski dostęp do roślin.

A lst też im żadnego nie chciałem robić. Mają spokojnie 100-120cm wysokości w boksie a raczej tego nie przekroczą.

Ja tam jest fanem puszczania ich wolno 🙂

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skąd ja to znam 😄 chyba tylko raz w życiu wyszło mi fim po czym obciąłem na top bo wyszły tylko 3 nijakie odrosty 😄

Myslalem ostatnio o top na mych auto ale jakoś martwi mnie ze za mało czasu wyjdzie…

Z siatka tez się zgodzę.

Ja lubię lst a potem odczepić je jak boki wyrównają. Co jak co najwiecej z rośliny miałem jak delikatne lst tylko, choć finalnie jak choinka wyglądała.

z fartem do mety!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 minut temu, AligatorOzi napisał:

Ja lubię lst a potem odczepić je jak boki wyrównają

Ooo. Powiem ci, że tak kiedyś zrobiłem 2 razy. Nagiąłem główne szczyty żeby boczne je dogoniły i potem jak były równe to puściłem wolno. To fajnie popuchły te boczne. Może nawet tak zrobię. Zobaczymy jak się rozwinie. Na razie plam jest żeby wolno szły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+