Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy Grow 9 xSpecial Queen , HPS 600W , 1,2m²


Recommended Posts

Moze mieć racje, dlatego ja lubię przełączać na Bloom jak ładnie nabite (ale bez przesady) Jest Ok boby duże to wyjadają. Azotem nie ma co już się przejmować ale p i K mogą niedługo wystąpić niedobory. Lepiej określić jak dasz zdj normalne 😄 bardzo ładnie ci wychodzi wiec szkoda by było je głodzić na koniec 😄 możesz 4ml/l śmiało dawać, ja tak daje i myśle czy nie lac im już 5ml bo wydają się jakby chciały więcej 😄 i ogolnie zauważyłem ze Bloom i topmax mała ilosc maja pk 0-6-5? Jak dobrze pamietam? Szukam jakiegoś rozwiązania lepszego na next grow. Ale sadze ze bio jest lepsze niż sysntetyk choć łatwiej zjebac.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 hours ago, AligatorOzi said:

Moze mieć racje, dlatego ja lubię przełączać na Bloom jak ładnie nabite (ale bez przesady) Jest Ok boby duże to wyjadają. Azotem nie ma co już się przejmować ale p i K mogą niedługo wystąpić niedobory. Lepiej określić jak dasz zdj normalne 😄 bardzo ładnie ci wychodzi wiec szkoda by było je głodzić na koniec 😄 możesz 4ml/l śmiało dawać, ja tak daje i myśle czy nie lac im już 5ml bo wydają się jakby chciały więcej 😄 i ogolnie zauważyłem ze Bloom i topmax mała ilosc maja pk 0-6-5? Jak dobrze pamietam? Szukam jakiegoś rozwiązania lepszego na next grow. Ale sadze ze bio jest lepsze niż sysntetyk choć 

Wiadomo ze nim dojde do perfekcji to troche minie. Wypracuje sobie swoj system i dojde do wszystkiego na bledach 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Już nie bądź taki skromny kolego 😄 możesz być naprawdę dumny z siebie. Mi w pierwszym wyszło około 60/80 g na 100W lampie 😄 ale boby nie wyglądały tak świetnie jak u ciebie.

swietny pomysł z ta sama odmiana a roznica w nawozach, mam madzieje ze bio okaże się lepsze 😄 choć mówią ze nie ma co liczyć na dużo… lecz moj diesel jak kolby od kukurydzy, boby się tworzą 😄

Edytowane przez AligatorOzi
A i jeszcze jedno, sprawdź ze twój qeen moze zmieniać barwę, ponieważ Purple qeen kupiłem tylko dlatego ze jak kruszysz to cały kolorowy z przebitka na fiolet. Polecam zagłębić wiedzę na temat strainow kolorowych.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+