Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy Grow 9 xSpecial Queen , HPS 600W , 1,2m²


Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta: - Poki co w wodzie 10 x Special Queen od Royal Queen 1x Indica Strain od OG I 1x Troipic Punch od Heavyweight Seeds

Fotoperiod : 18/6, 12/12

Światło:

HPS 600W

Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 

Box 120x120x180 Light House

Rodzaj podłoża i wielkość donic: 

Ziemia: BIOBIZZ All Mix

Doniczki na sadzonki : 0,4 L

Doniczki docelowe: 9x 11- 15L

Nawozy: 
-Bio Bizz organik 

Wentylacja

- filtr: BAY 6 Carbon filter 6"

-in: Black Orchid 4"

-out: Toolzy Quite 

- Mieszanie : RAM 6" Quite Fan

Trening: 

LST , Topping , Lollipop 

Dodatkowe informacje: , Stacja pogodowa , Programator czasowy, Pochlaniacz wilgoci

 

To mom pierwszy Grow . Postanowilem sprobowac Sam po tym jak kilka razy pomagałem przy ścinkach przesadzaniach . Sprawia mi to niezwykła radość i pomaga wyciszyć.  

1. Mam pierwsze pytanko : Kupiłem flexy akustyczne , nie są one w środku srebrne/ aluminiowe a takie szmacian czy z jakiegoś tworzywa białego.  Korzystał ktoś?

 

20210814_192833.jpg

20210814_192831.jpg

20210814_192829.jpg

20210814_215724.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wrzucam update po wrzuceniu nasionek w Ziemie . Na szczęście na chacie jeden z panów powiedział co bym lampy nie odpalał.  Przerabiałem kanały wentylacyjne tak co by airflow poprawić.  

Cały dzień walczyłem z mega temperatura na poddaszu. Dziś było dosyć gorąco a mam dachówkę c nagrzewa się mega szybko i i jeszcze szybciej oddaje ciepło do środka pomieszczenia. Niestety na zgaszonym świetle i podkręconych turbinach wciąż temperatura nie spadała poniżej 29,5⁰C . Około godziny 17-18 temperatura bardzo szybko spadała , nabierałem się i napociłem ale i tak po zasadzeniu i podlaniu doniczek 30 fotek pod namiotem  z uśmiechem na twarzy ;D  z tego co czytałem to poki na zapalonej lampie nie mam mega zawyzonej temperatury to nie ma co panikować.  Jednak chciałbym poznać wasza opinie na ten temat. 

Na ten moment mam 26⁰C i wilgotność powietrza 45% . Jutro wrzuce Nawilżacz powietrza .

Planuje 2 razy w ciągu nocy zajrzeć do nich bo 14⁰C zapowiadają . Chciałbym zobaczyć jaka temp. Będzie w namiocie

11 hours ago, AligatorOzi said:

Niech cię to nie wyciszy, rozmawiaj z nimi 😄 one lubią nasze towarzystwo, zwłaszcza głos osoby która nimi się opiekuje. 
3mam kciuki by wszystko poszło po twojej myśli. Powodzenia

- Ja mowie do nich. Kobieta moja mowi że chodzę z bananem na twarzy jakbym kochankę miał hahah . 1 nasionko mi wpadło do zlewu . Nie wpadłem na to by kupić pensete do sadzenia 🤦 

14 hours ago, Ambasadorka said:

Super tekst już po tym widać że, będziesz się w to „wkręcał” 

-Nooo . Prócz sportów walki to jedyne co mnie tak wciągnęło od wielu lat . A próbowałem sporej ilości wariantów.  😁

21 hours ago, Rysiu said:

Zapowiada się dobrze.

- I oby tak zostało 😄

20210815_171049.jpg

20210815_171054.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Thaa nie chce cię zmartwić, ale potem będzie bardzo zazdrosna o kochanki, przerabiałem to 😄 ale zaczęła tez jarac znowu i już nie narzeka 😄

pensete od żonki weź, ale nie potrzebujesz jej do sadzenia, staraj się jak najbardziej naturalne środowisko im zrobić, nikt nie biega z penseta po łąkach hah 😄

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 minutes ago, AligatorOzi said:

Thaa nie chce cię zmartwić, ale potem będzie bardzo zazdrosna o kochanki, przerabiałem to 😄 ale zaczęła tez jarac znowu i już nie narzeka 😄

pensete od żonki weź, ale nie potrzebujesz jej do sadzenia, staraj się jak najbardziej naturalne środowisko im zrobić, nikt nie biega z penseta po łąkach hah 😄

Hahahaha .  Ja pale ale tylko lufeczki . Jestem antytytoniowcem . Lubię se pyknąć Buszka z czystej lufeczki . Ale nic więcej.  Wszystko inne zmiata mnie z planszy 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z racji że większość roślinek wyskoczyła nad ziemie postanowilem zrobić mały update.

Kupiłem lampe o mniejszej mocy.  Maxibright Daylight 300 W . Świece już 18/6 . Tylko 20% mocy poki wszystko się nie wykluje . Opuściłem Lampe nieco niżej do około 40 cm od doniczek

Dzień od 25-27 stopni / noc podobnie . Nie mam stałej temperatury. Widok pierwszej zielonki - bezcenne  . Wilgotność powietrza 60-65 %.

 

 

20210818_174750.jpg

20210818_174522.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+