Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy Grow 9 xSpecial Queen , HPS 600W , 1,2m²


Recommended Posts

Mija tydzien wiec wrzucam maly update . 

W piatek w planie jest przesadzenie do doniczek docelowych (11L) . Z raccji ze to moj pierwszy grow.  Jestem u nich najmniej 2 razy dziennie . Przez chwilę miale  problem ze światłem i troszkę wyciągały się do góry.  Potem podkręciłem lampe i obniżyłem. I wydaje mi się że poki co wszystko wporzadku . Rzućcie okiem sami i oceńcie 

20210825_170053.jpg

20210825_170055.jpg

20210825_170744.jpg

20210825_170808.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To je przesuszyles 😄 jak takie małe nie pozwalaj by miały tak sucho, weź zraszacz z jakiegoś psikacza umyj go dobrze i psikaj dla nich z wierzchu, i pilnuj by zawsze miały mokro. 
Cale jasne zielone i poskręcane. Nie chciałeś utopić to wysuszyles je 😄

to nie auto wiec jeszcze odratujesz je, znajdź azot w jakim przedziale pH w ziemi się przyswaja, daj im taka wode, jak ledy to możesz calmag tez. I jakoś pójdzie. Jak bd lipa to daj im 1/4 nawozu.

ja bym wyjebal i zaczną od nowa, ale to już twoja decyzja.

Edytowane przez AligatorOzi
Ja swoje psikalem do 3/4 noty i dopiero po przesadzeniu podlewalem 1l/500ml
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Siemanko.

18 dzien Veg . Po ostatnim update I przesadzeniu wielka roznica. Leci już Calmag i Biogrow przy podlewaniu bo wyglądały na głodne . 

Fotoperiod 18/6 poczekam jeszcze kilka dni i wystartuje LST. 

Mam Doniczki 11L ale być może polecą do większych . Zobaczymy w przyszłym tygodniu.  

Pozdrawiam. 

 

signal-2021-09-04-193605 (5).jpg

signal-2021-09-04-193605 (6).jpg

signal-2021-09-04-193605 (4).jpg

signal-2021-09-04-193605 (7).jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coś dalej nie tak, pazurki widać ze się robią i kebaby, do środka się zwijają. Dziwny kolor ciężko ocenić co jest. Ale widać ze maja się o wiele lepiej. Wydają się jakby przyblokowane, dałeś im jedzonko ale nie chcą jeść i wyglada jakby za dużo jedzonka dlatego kebaby się robią? Ziemia all mix wiec w teori dużo nie potrzebują na start, jeśli dałeś normalna dawkę ba grow może z allmixem za dużo stad to. Spróbuj może zrobić im flusha? Jak wgl z pH? I lampa nie za nisko?Może dajesz za duże lub za małe i stad problemy

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, AligatorOzi said:

Coś dalej nie tak, pazurki widać ze się robią i kebaby, do środka się zwijają. Dziwny kolor ciężko ocenić co jest. Ale widać ze maja się o wiele lepiej. Wydają się jakby przyblokowane, dałeś im jedzonko ale nie chcą jeść i wyglada jakby za dużo jedzonka dlatego kebaby się robią? Ziemia all mix wiec w teori dużo nie potrzebują na start, jeśli dałeś normalna dawkę ba grow może z allmixem za dużo stad to. Spróbuj może zrobić im flusha? Jak wgl z pH? I lampa nie za nisko?Może dajesz za duże lub za małe i stad problemy

Pierwszy raz podlałem jedzonkiem i pierwszy raz poleciał CALMAG . Bio grow poszła 1/4 dawki . Znajomy mowi że zaraz wyjdą na prostą i nie ma co panikować.  Ufam mu więc nie zmieniam nic i lecę dalej . Dam im kilka dni I zobaczę co będzie dalej .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aligator w dupie byłeś i gowno widziałeś a przyblokowany był Twój stary jak miał zaparcia podczas tworzenia takiego konopnego gamonia jak ty...nie masz pojęcia to na ch*j wprowadzasz chłopaka w błąd ... malutki wszystko rośnie wporzasiu i kompletnie nie przejmuj się tym co pisze ten nie douczony gamoń . Pozdrawiam  

  • Thanks 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+