Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl
Rysiu

LED 60/120W, 2xKush, Haze, Queen, 0,24/0,4mkw

Recommended Posts

Witam po przerwie.

Czas na kolejnego growa.

Poprzedniego jakoś nie uaktualniałem na bieżąco i został skasowany, to może z tym pójdzie lepiej :)

Box - 0,24mkw na vega, 0,4mkw na blooma

Światło - 60W na vega, 120W na blooma - ogólnie 2xLED 60W DIY o prostym i sprawdzonym spektrum

Doniczki? Hmmm. W zależności ile pestek wyjdzie. Jeżeli wszystkie 4, to 4x5l. Jeżeli 3, to 3x7,5l. Jeżeli 2, to 2x10l. 

Ziemia Plagron light mix.

Nawozy? Albo AN albo BioBizz.

Jakiś filtr i wentylator do tego wyciągający.

Treningu brak.

Główne bohaterki: Special Queen, Special Kush, Royal Haze, King's Kush

Vega planuje 4 tygodnie pod 60W po 18 godzin, potem do większego boxa pod 120W po 12 godzin

Wkrótce jakieś fotki.

Nareszcie jesteś z GL, to mówisz ,że ledy DIY w zupełności Ci wystarczają??  Nie kusi Cie nowa generacja ? Zasiadam w rzędzie przed pierwszym rzędem i podziwiam. Pozdro

Z 5 automatów wyciągnąłem ze 115W prawie 180g. A mogłem więcej gdyby nie gówniane advanced seeds. Sprawdzają się, więc je trzymam. Kuszą mnie te COBy cree i citizena i pewnie w końcu jakiś panel złożę na nich, ale jeszcze nie teraz. Te są ok. Liczę, że przy 5l doniczkach, jeżeli wszystkie pestki wyjdą, zbiorę 120g. Czyli 1g/1W. Wynik poniżej będzie małą porażką. Nie mam doświadczenia z fotoperiodami. Zawsze automaty. Ostatni miałem 2x candy kush od taniego, to nie wyszło za wiele pod 60W ledem. Ale innym niż te. Chyba nawet 60g z dwóch nie wyszło. Coś koło 45-48 bardziej. Ale moc miało :)

Tak słabo dosyć. Ale też panel był inny niż te. Na trochę starszych i słabszych diodach czerwonych. No i miał bardziej zróżnicowane spektrum. Ale leciał na 350mA, więc może miał nawet więcej światła niż te, bo te są na 600mA. Chyba wyszło z dwóch krzaczków 45-48g, ale dokładnie nie pamiętam. I doniczki 5 litrowe, więc trochę małe na sezonówkę. Te nasionka są bardziej firmowe więc może lepiej będą rosły. Jeszcze zobaczymy do jakich donic pójdą.

A tu taki mały obrazek veg boxa

Ma 0,6x0,4 i 0,8 wysokości, więc w sam raz na kilka roślinek. I można tylko 60W użyć na wegetację zamiast od razu w docelowym pod 120W.

vb1.jpg.431a816b14b20a320b4df8a3635727bc.jpgled.jpg.5bda694fafc2a6d3247fdf6e6fbb48b4.jpg

Ja bym dał tak:

okres sadzonek (7 dni) - 60W

wegetacja:

2 tygodnie - 60W

i przełączał na kwitnienie 120W

Taki długi okres wegetacji bez treningu to przerosną namiot :) 

Drugi box ma 140-150 wysokości. Doniczki też nie będą za duże, to korzeni za bardzo nie rozwiną więc raczej nie powinno byc problemów z wysokością. Zobaczymy jak będę na vegu rosły. Najwyżej skrócę im o tydzień.

14 godzin temu, Rysiu napisał:

Royal Haze

na pewno wystrzeli w górę po przełączniu na kwitnienie, haze'y rosną jak szalone :) w sumie to każda z głównym genem sativ'y :) 

Im dłuższy okres wegetacji tym lepiej, najwyżej będziesz łamał :) 

Co trzeba będzie zrobić, to się zrobi. Złamie, zegnie albo i siatkę rozłoży :) Zobaczymy jak już będą rosły.

Witam

No to mamy dzień 1. Wszystkie wyszły. Zobaczymy jak dalej będzie szło. 

d1.jpg.198ddf3b209df6ca6bf984eaf6632cc2.jpg