Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy Grow 9 xSpecial Queen , HPS 600W , 1,2m²


Recommended Posts

Wyglądają spoko, choć na 18 dzień mogłyby być większe. Szczególnie dwie wydają się trochę małe. Po zdjęciach ciężko ocenić, ale ziemia może trochę sucha się wydawać. Ile litrów podlewasz na taką doniczkę? Jak to allmix, to z nawozami ostrożnie. 

Miałem kiedyś tego special queen, to jakoś słabo mi rósł. I tak samo jakiś candy kush też od rqs. Dwie miałem wtedy wysadzone i dwie małe urosły. Ale candy znajomych tak poklepał, że nie chcieli go potem palić 🙂 Tego special queena to już nawet nie pamiętam jak klepał. Chyba sobie zamówię znowu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, Rysiu said:

Wyglądają spoko, choć na 18 dzień mogłyby być większe. Szczególnie dwie wydają się trochę małe. Po zdjęciach ciężko ocenić, ale ziemia może trochę sucha się wydawać. Ile litrów podlewasz na taką doniczkę? Jak to allmix, to z nawozami ostrożnie. 

Miałem kiedyś tego special queen, to jakoś słabo mi rósł. I tak samo jakiś candy kush też od rqs. Dwie miałem wtedy wysadzone i dwie małe urosły. Ale candy znajomych tak poklepał, że nie chcieli go potem palić 🙂 Tego special queena to już nawet nie pamiętam jak klepał. Chyba sobie zamówię znowu. 

Na 11l Doniczki 1L wody . Przesaadze je do 15 L raczej. Nie karmiłbym gdybym nie widział ze głodne. Podniosłem lampe troszkę wyżej by zaczęły się troszku wyciągać.   Wszystko czego używam jest mi polecone przez kogoś kto naprawdę się na tym zna i powiem Ci ze uważam że wszystkim by nie przedobrzyć.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Troszkę mnie tu nie było z racji na nową pracę i zobowiązania wobec firmy . 

Dodam kilka dodatkowych zdjęć z okresu VeG i aktualne z ostatnich dwóch dni.  

Od ostatniego update zmieniło się praktycznie wszystko . Około tydzień po przesadzeniu do doniczek 11 L poleciał BIO GROW  i calmag . Zaczęły się mega rozrastać liście rosły jak szalone i mogłem usunąć nawilżacz powietrza.

Po jakimś czasie postanowilem zacząć Trening wiec przystąpiłem do LST .. Wszystko poszło spoko . Przy jednym kwiatku złamałem szczyt przez przypadek - postanowilem odciąć go i poczekać co z nim będzie dalej . Ktoś polecił mi unieść lampe i przełączyć fotoperiod na 12/12 tak więc zrobiłem  i i kwiatki zaczęły się ładnie wyciągać w górę,  po przełączeniu po około 12 dniach wczoraj zaczęły pojawiać się białe włosy i wszystko wygląda ładnie . Leci Bio Bloom i Top Max , calmag w mniejszej ilości. 

Upgrade lampa 600 W  Lumatek Zeus 2.9 , niestety przy mojej chujowej izolacji w dachu nie mogłem założyć Hps . Ale nie żałuję,  to jedna z lepszych lamp więc nie muszę się już więcej o  nic martwić.  Od dzisiaj 30.09.2021. liczę pierwszy dzień Flo . 

20210929_163542.jpg

20210914_171001.jpg

20210929_163623.jpg

20210930_173614.jpg

20210921_163334.jpg

20210912_202326.jpg

20210908_195613.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+