Skocz do zawartości
thc-thc

grower

600W 5x BWW AkSeeds 1x SQ RQS Nowy w Indor


JanKowalski

Recommended Posts

Prosił bym o pomoc lecz już wszystko jest jasne i wyraźne.

Nawilżacz ledwo co wyleciał a z nim skoczyła temp do 28-30*C w dzień. Myślę bimbrownia i mała przeróbka cyrkulacji powietrza powinno pomóc aby zbić temp, choć juz sie boję co będzie gdy przełącze na 600-660W. Lecz nie temp się martwię, tylko tym iż byłem po pracy u kumpla zobaczyć co u niego rośnie w ogrodzie magii.

No i się stało, choć brałem prysznic, ubrania poszły z miejsca do prania a do boxa zszedlem po kilku ładnych godzinach od powrotu do domu to i tak przytargałem czerwonych jebaków do swego roomu:homer:. Chociaż wiem skąd mogły być poprzednio. Więc Flo znów zostaje wstrzymane, zgroza.

Mam końcówkę CannaCure i to dosłownie a kasy narazie brak wiec pójdzie to co mam czyli chemia z ogrodniczego na oprysk, i zawinięcie pomidorów w worki foliowe oraz zmniejszenie lampy na 250W. Kolejna batalia z spidergnojkami rozpoczęta. 

Wystarczyły dwa dni mniejszej wilgotności i wyższej temp aby wojna z przędziorkiem znów się zaczęła. Poszedł narazie oprysk z wywaru cebuli i czosnku. Po powrocie do domu zrobię zdjęcie dziadyg i mych działań bitewnych. 

Pozdro600

Edytowane przez JanKowalski
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.  Minął miesiąc a zleciało jak kaka w muszli. Czas więc na jakiś upka. Pomidory nie mają łatwo chociaż odbiły i jakoś żyją. Walka z robactwem zakończona sporymi stratami gdyż są w różnej wielkości mimo takich samych warunków. 

Zdjęcia roślinek

large.DSC_0100.JPG.058d72fbf3811eb0f8fc0ebd6aeffd82.JPGCałość z lampą.

large.DSC_0097.JPG.3b529045e62f44a6afdb70d9d55c2c01.JPGpod wiatrakiem lewa strona. ustawienie donic bez zmian.

large.DSC_0098.JPG.abcbad2b2b89b2e65ae547cc31b67263.JPGpod ścianą naprzeciw drzwi. WW która była przy drzwiach, zamiana miejsc z Queen

large.DSC_0095.JPG.7b46934b7be3635ce090940cf3f5442a.JPG ww narożna z starego górnego rogu, teraz w prawym przy drzwiach.

large.DSC_0096.JPG.2554bca10f829dd4ebd6fdbeb81c3f6b.JPG ww z dolnego prawego, teraz w górnym prawym

large.DSC_0099.JPG.8f0a54ff42db0dc44b937dd25e4370ba.JPG Queen przy drzwiach, małe krępe coś. Na tej pozycji i w takim stanie nic z niej nie będzie. jest zbyt mała i naginanie nic tutaj nie da, wszystkie odrosty na tym samym poziomie i równo idą w górę. Myślałem o siatce czy cóś aby zrobić na kształt skoczni jak w WW lecz nie wypaliło. Pomysł jest aby pociąć na klony i powiesić na ścianie każdy szczyt osobno. NFT w jednej długiej donicy na piętro i kilka pięter, bądź każdą w osobnej w mieszance coco, perlit, vermikulit i co tam jeszcze znajdę w plecaku.

Lepsze zdjęcia zrobię i dodam później jak wyglądają bez Hapsa, etc.

Trochę potrenowałem klonowanie w tym czasie na odrostach które gdzieś tam na dole były i dość dobrze wyglądały początkowo.  Niestety potem zgon części zakopanej w coco i całkowita zagłada, nic się nie ukorzeniło. Teraz sprawdzam kolejną metodę, jak nie zapomnę w końcu podlać zawiniątka to będą żyć i powinno coś z tego być. 

large.DSC_0101.JPG.638ff80974f6213140277f232ab02ffa.JPG ww górny prawy róg. large.DSC_0102.JPG.b6a9ea3b90abdd5c1a73371b06439e03.JPG Queen wygląda całkiem dobrze na szczycie. Zdjęcie jest odwrócone, patrząc od lewej do prawej idzie odrost do szczytu. Pierwszy mały odrost na tym szczycie to jego 3 piętro całkowitej długości (zaraz za taśmą maleństwo) pierwsze i drugie piętro zostało oderwane z tym że na pierwszym obrana skórka i posmarowane klonfixem. w środku jest garstka ziemi z donic.

Edytowane przez JanKowalski
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+