Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
GanjaFarmer
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Czy żarówki energooszczędne sie nadają?

Recommended Posts

Witam planuje zrobić boxa 30x30x60 (może wysokość 70 dam) czy pod trzema żarówkami energooszczędnymi 23wat trzy takie żarówki dadzą mi 45000 lumenów.  Dobrym pomysłem będą te żarówki jak myślicie?

Dadzą radę. Chociaż z mojego došwiadczenia ledy lepsze. Miałem raz w boxie na vega 2x23  i 2x26W. Prawie 100w i jakieś 6000 lumenów. Box 0.5x0.75. jak dałem leda 55w na power ledach kolorowych, to o wiele lepiej rosły niż pod tymi świetlówkami 100W.

2 godziny temu, Rysiu napisał:

Dadzą radę. Chociaż z mojego došwiadczenia ledy lepsze. Miałem raz w boxie na vega 2x23  i 2x26W. Prawie 100w i jakieś 6000 lumenów. Box 0.5x0.75. jak dałem leda 55w na power ledach kolorowych, to o wiele lepiej rosły niż pod tymi świetlówkami 100W.

Czyli Ryszardzie naświetlacz wygrywa kiedyś w razie W rozbuduje szopę świeczka takowa się przyda .A zawsze można od razu dokonać zakupu nie 50 w a 80 w!Co tu debatować cały led świeci w stronę krzaka a philips świeci wszędzie.

Audycja nie ma lokowania produktu.Każdy robi swoje .Nikt nikogo nie namawia do złego.

Dołączę się do rozmowy 🙂 

https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-a67-e27-18w-120w-philips-4000k-200d-7092620384?snapshot=MjAyMC0wNi0yMlQxNjoxNTozMS41OTNaO2J1eWVyOzk4NDdhMTUyNDZmODcyODk2NjIxOGI4NTkzOTJmNTM0MTNmODAwNTIyMmZhYWFiMmZlZWViNzMzYmRjOTM5YzU%3D

Używam obecnie takich 5 sztuk w szafie 600x600x1100 mm 

dodtkowo rozebrałem wszystko i zainstalowałem same płytki od tych żarówek :puff: