Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

kubek395

User
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Witam, mam w zamiarze zmontować boxa dla sadzonek (spędzą tam ok. 1,5 tyg przed outem 😄 Czy to dobry pomysł, czy takie "coś" się nada? Jakieś propozycje zmian? Ulepszeń? Da to jakkolwiek radę? Dać inne żarówki czy dać ich więcej? Dodam jeszcze, że będą 2 otwory, wlot powietrza będzie pasywny, a wylot zasysający powietrze ze środka. A wnętrze pudełka będzie wyłożone filią aluminiową.
 2. Ktoś mi podsyłał, żebym wsadził 4 i że powinno wystarczyćh ttps://www.castorama.pl/zar-led-a60-10-5w-e27-1055lm-mz-1-id-1094123.html Nadadzą się? Polecisz coś innego?
 3. Witam, kieruję swoje pytania do osób bardziej doświadczonych niż ja sam (dopiero początkuję). Szukałem informacji na temat takiego oto namiotu, lecz znajdowałem wymiary namiotów, minimalną wielkość doniczek do uprawy indoor. (Pytania dotyczą 15 siewek, które mam w planie) 😉 Moje pytania to: 1. Jakie doniczki wybrać? Chodzi mi o jak najmniejsze, ale nie chcę by zahamowały one nadmiernie wzrost rośliny. (Dodam że planuję je trzymać 1-2 tyg, potem lecą na spota) 2. Oświetlenie mam dobrać na podstawie kalkulatorów? (Chodzi mi o kalkulatory naświetlenia indoor) 3. Jaką zachować odległość żarówek od roślin (zwykłe żarówki LED ok 1 tys lm każda) ile ich dać?
 4. Miałbym jeszcze pytanie odnośnie boxa, znalazłem w domu miejsce (55x40cm). Pytanie - Czy wystarczy? Jakie doniczki dobrać, by wystarczyło im miejsca na korzonki? Znalazłem jakieś 11x11x12cm - mają 1,1l To wystarczy?
 5. Świetlówka TNEON 55W Mammoth - 6500K Wzrost Taka się nada? (W opisie było "Odległość od roślin: 2cm")
 6. Witam wszystkich, będę szczególnie wdzięczny za sensowne odpowiedzi na moje pytania, nie pogardzę również uzasadnioną krytyką (a szczególne byłbym wdzięczny za dołączone wskazówki lub inne sprawdzone sposoby) Przechodząc do meritum, przede mną pierwszy outdoor, mam 2 spoty (tyle zostało po "mojej selekcji"). Wszędzie gąszcza, mam zamiar powtykać wiele witek wiebrzy, do tego rozsiać pokrzywę oraz oset (myślę, że będzie to dobra "naturalna zapora") Jak wiadomo o ziemię idealną na spocie jest ciężko, zdecydowałem się na zmieszanie jej z kupną, dodanie dolomitu, perlitu, azofoski oraz hydrożelu. Na obu z nich mam zamiar wysadzić 8 sezonowek i 5 automatów. Jak wszyscy dobrze wiedzą, sezon już za pasem. Dlatego chcę zasięgnąć opinii doświadczonych growerów. Może jakieś wskazówki/tipy? Na każdą sadzonkę mam zamiar skopać dołek około 150l (na automaty mniejsze). A i jeszcze jedno, u mnie na parapecie jest na prawdę mało słońca. A chcę żeby podrosły jeszcze w domu (chcę żeby miały dobry start). Chyba jedynym sposobem będzie box, tylko chciałbym jak najbardziej budżetową żarówkę która da radę na te pierwsze dni. Polecicie coś? (Wysiew mam w planie na około 15 kwietnia) Z góry wielkie dzięki za pomoc, z fartem! :D
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+