Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

najlepszy growbox :D


sm0keweed

Recommended Posts

tak se pomyślałem, może by doświetlić outdoor w domu bo na noc i tak go nie zostawie na dworze . znalazłem żarówkę 806 lumenów, wkręciłem i wuala hahaha. patrząc na kalkulator z innego forum powinno być okej, nawet za dużo tych lumenów, ale że ta karimata taka wysoka j*bana, to pewnie pomidor sie wyciągnie ? więc zdemontowałem to w pi*du ?

 

 

Edytowane przez sm0keweed
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze bym to usprawił montując do lampki dynamo i obok rower z tylnym kołem uniesionym w powietrzu. Wtedy nie dość ze mògłbyś oszczędzić na prądzie to jeszcze kondycje wyrobisz. Poza tym pęd kręcącego się koła mògłby służyć jako serce systemu wentylacji jak byś dobrze to rozkminił. Co za tym idzie mógłbyś zmniejszyć dystans lampy do rośliny i jest szansa że się nie wyciągnie. Nie mòwiąc już o niesamowitej mobilności takiego boxa (przenoszenie z miejsca na miejsce staje się niezwykle łatwe, ze względu na dynamo można zarówno kontynuować proceder nawet bez prądu jak i używać rowera jako hybrydy - źródła zasilania i/lub środka transportu) , do tego kiedy nie świecisz to możesz rozwinąć karimate i iść spać. Rozważ jeszcze zamiast kartonòw zapodanie lampki na “klips” chociaż wtedy to już by nie był growbox.

Edytowane przez Zezima
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+