Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nawoz czy moze niedobory ?


cichociemny1

Recommended Posts

Witajcie,podlewam swoje roslinki woda +tera grow, nie wiem czy raz mi sie wlalo troszke za duzo i mi przypalilo krzaczka czy kwestia jakichs niedoborów, podlewam od kilku dni sama woda i niestety jest co raz gorzej, co moze byc przyczyna ? Jestem totalnym laikiem, robie to pierwszy raz i sie zalozylem, ze wszystkie przezyja, a na to sie nie zapowiada bo glownie 1 z 4 jest jakas felerna .. Jakies pomysly, raddy? 

IMG_3344.jpg

IMG_3343.jpg

IMG_3345.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Mus znalazlem u siebie paski do sprawdzania ph wody i naszla mnie mysl czy moze paradoskalnie one sie nadaja tez do gleby ? mieszkam za granicami i nie potrafilem znalezc nic u siebie w miescie do skontrolowania ph ..... natomiast slyszalem, ze te elektryczne  ( taki zolty popularny z tego co widze, wszedzie sprzedawany na internecie ) jest nie miarodajny i nie warto nawet go zamawiac. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Porządny elektryczny miernik dużo kosztuje, trzeba go regularnie kalibrować, paski sobie odpuść.

Tester kropelkowy do wody można kupić w sklepie zoologicznym.

Sprawdź jakie ph ma woda którą podlewasz oraz jakie jest ph z odżywką najlepiej trzymać się między 6-6,5.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+