Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jakie nasiona wybrać ?


kamak01

Recommended Posts

Hej!

Mam do Was prośbę o pomoc. Jestem tutaj początkujący w tym temacie i liczę na Waszą pomoc. Poradlcie mi gdzie kupić nasionka i jakie są dobre .

Wypatrzyłem taką stronkę /admin - cenzura, link nie działa/ i nie wiem jakie nasiona wybrać , co polecacie ? Jakie sklepy z nasionami polecacie jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

/admin - cenzura, link nie działa/ ? Co to jest człowieku? Wygląda na wiosenny sklep-krzak.. co roku tego pełno. Odradzam kupowanie w takich sklepach. Ludzie kupują w takich sklepach a potem jest płacz..

Jest tyle renomowanych sklepów jak chociażby /admin - cenzura, link reklamowy/. Nie świruj tylko kup tu gdzie najpewniej i najtaniej.

z fartem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak się składa, że ostatnio robiłam zakupy i całe szczęście sklep w którym robiłem zakupy nie okazał się ..sklepem krzakiem..wygląda na to ze powyżej napisany komentarz dodał pan od ganjafarmer za taka akcje nic już ja ani moi znajomi od nich nie kupią. wklejam zdjęcie zamówienia poprosiłam o gratis super lemon haze od green house seeds i 5 sztuk dostałam w prezencie - panowie stanęli na wysokości zadania bo daje to 160 PLN; i do tego inne widoczne na foto0

na początek polecam

sama od tego zaczynałam

 

pozdro 600

normal_alicjahaszak.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+