Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Mus

User
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemanko, dzień 28 panna po zamułce dzisiaj weszła na flo jako ostatnia.
 2. Kozak krzaczor i dopiero zacznie puchnąc, będzie grubo
 3. Przelej każdą po 2l wody z wyregulowanym ph, następnie daj po pól dawki nawozów.
 4. Siema, może to być początek niedoboru fosforu lub blokada z powodu złego ph. Pilnuj ph między 6-6,5, jeśli jest teraz nieodpowiednie przelej wodą w wyregulowanym ph. Dodaj nawozu z małą ilością azotu a dużą zawartością fosforu i potasu, kontroluj ph po dodaniu nawozu. Pozdro.
 5. Wyglądają w porządku na swój wiek. Hardkorowo pojechałeś z topem na tej jednej tak wcześnie.
 6. Żeby kwitły potrzeba 500-900 ppfd, im bliżej górnej granicy tym szybszy progres, ile wytwarza Twoja lampa na jakiej wysokości nie wiem. To jak bardzo pójdą do góry decyduje głównie genotyp i fenotyp.
 7. Jakiej ziemi używasz? Topa możesz lać 5ml/l to dosyć cienka mieszanka kwasów humusowych z melasą, algi również 5ml/l. Wysoko trzymasz panel? Coś słabo indukują. Jestem na podobnym etapie i trzymam teraz na 20cm. Ogólnie ładnie wygląda. Powodzenia.
 8. Dzień 22, jedna złapała zamułkę po treningu A jedna zaczęła kwitnąć
 9. Algi możesz lać, osobno od nawozu podstawowego, co do podlewania ja przyjmuję taką zasadę że daję 10% objętości donicy tj jak 5l donica to 0,5l wody, rośliny wtedy nie mają nadmiaru wody. Warto podnieść donicę żeby "wyczuć" jej wagę i podlewać kiedy robi się lekka.
 10. Baaardzo dużo, teraz tylko woda do samego końca. Przy następnym grow proponuję dawać po 1ml/1,5l każdego na wegu, później na indukcji po 2ml/1,5l grow + bloom od 4tyg. flo bloombastica. Nawzó zawsze raz w tygodniu, jak będą piły trzy razy w tygodniu to dwa razy woda 🙂
 11. Dużo zależy jakiej formy azotu używałeś, nic nie zrobisz nie wyciągniesz go z rośliny, azot wydłuża kwitnienie forma azotanowa odkłada się w wakuolach i uwalniany dopiero po rozpadzie komórek. Pozostaje czekać choć efekt będzie zapewne mizerny. Pomyśl o nowym projekcie. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+