Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Clu058 150w 3x Dinamed CBD plus 1x Northern light


Recommended Posts

11 minutes ago, Mus said:

@Virandell Dużo sypnąłeś popiołu? Uważaj dawka którą podaje producent spali krzaki w 2 tygodnie. Używałem kilka razy najlepiej sprawdza się mieszanka 10g popiołu + 40g guano.

10g dalem na kazdego planta, guano dawalem tydzien temu, planuje jeszcze raz dac za 2tyg

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popiół ma bardzo wysokie ph dobrze jest go mieszać z guano które ma dużo kwaśnych fosforanów. Jak lecisz na pełnej organice sprawdza się na dzień dobry 50g guano zmieszać z ziemią wystarczy to na całego wega i indukcje i na początku 4tyg. mieszankę z popiołem i nic więcej nie trzeba dodawać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29 minutes ago, Mus said:

Popiół ma bardzo wysokie ph dobrze jest go mieszać z guano które ma dużo kwaśnych fosforanów. Jak lecisz na pełnej organice sprawdza się na dzień dobry 50g guano zmieszać z ziemią wystarczy to na całego wega i indukcje i na początku 4tyg. mieszankę z popiołem i nic więcej nie trzeba dodawać.

A to ciekawe dzieki za rade z tym guanem 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Flo 29
Temp 24 wilgotnosc 45%

Siemano panowie po top dressingu I podlaniu z neem 4dni temu I zawieszeniu tasmy na muchy ziemiorki sie troche ogarnely wczoraj byly podlane czysta woda, pytanko wam do was kolejny raz mysle ze te zolte brzegi lisci sie pogorszaja, wyglada ogolem jak przenawozenie jak myslicie lac jeszcze czysta woda ? czy bardziej to wyglada na deficyt potasu .. ciezko mi ogolem uwierzyc ze przenawozilem Bo dawki lecialy 1ml grow I 3ml bioblooma I to tez nie zakazdym razem najgorzej wyglada gorny prawy CBD I dolny lewy northern light.
pH ziemi rozkminialem to stoi niby na 6.5~
W nastepnym grow przyzeklem sobie ze zostane przy kelp batguano veg fish-mix Flo bio-grow bio-bloom I ewentualnie palm tree ashes zobaczymy jak to wyjdzie

IMG_20200620_173717_HDR.jpg

IMG_20200620_173728_HDR.jpg

IMG_20200620_173736_HDR.jpg

IMG_20200620_173801_HDR.jpg

IMG_20200620_173828_HDR.jpg

IMG_20200620_173748_HDR.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+