Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Clu058 150w 3x Dinamed CBD plus 1x Northern light


Recommended Posts

Dzien 19

Siemano wszystkie planty dostaly dzisiaj topping oprocz lewego gornego krzaka, I mam Tu do was pytanko co znim zrobic ? Czekac I dac topping chociaz nie wiem czy sie oplaca ztym wzrostem? Lst ? Czy go wypieprzyc ? Mam jeszcze 1 Nl po srodku siedzi sobie w kubku po smietanie ale zaniedbany troche ale bryle korzeniowa ma ladna moze go wlozyc kolo tego gornego lewego na eksperyment ?

Do tego krzaki dostaly dzisiaj oprysk z calmag I kelp mealem

 

IMG_20200429_131912.jpg

Edytowane przez Virandell
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 24

Siemano krzaki dzisiaj dostaly Pol dawki sst kukurydzy I alfalfa do tego em-1 I silica + aloes 200x.

Postanowilem dac tej gornej lewej topping, wsumie odbila troche a nie chcialo mi sie bawic takze zobaczymy co wyjdzie ale jak narazie ladnie zareagowala do tego robie opryski z kelpu, mysle ze dam jeszcze Im 7-10 dni zeby ta mala sobie jeszcze nadrobila I przelaczam na 12/12.

Btw panowie te pierwsze odrosty w Nl sa slabo oswietlone I zazwyczaj kicha ztakich odrostow wychodzi myslicie zeby je urwac ?

IMG_20200505_091331.jpg

IMG_20200505_091322.jpg

IMG_20200505_082735.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kukurydza zawiera cytkoniny ktore Daja nam przyspieszony podział komorek,stymulują przyrost bocznych pedow, przyspieszaja fotosynteze. Do tego wiele innych rzeczy

Alfalfa zawiera triacontanol zwiekesza produkowanie kwiatow I ich rozmiar do tego jeszcze slyszalem ze krzaki sie bardziej wyciagaja na indukcji chociaz nie wiem czy to dobrze wsumie na indoor 

Nasiona sa tez zrodlem mineralow I pk

Aloes to activera od biobizz tyle ze moim zdaniem taki koncentrakt jest lepszy do tego tanszy za 11£ Bede mial 200~ podlan

A em-1 zmiekcza glebe, daje mikroby, zwieksza dostepnosc skladnikow odrzywczych I duzo duzo innych benefitow

Nie moje wymysly Judaista mnie wto wciagnal ^^

Edytowane przez Virandell
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minute ago, Buddah Grow said:

aaa to wszystko jasne 😉 dżdżownice bedziesz zapraszal do doniczek ? super soil 🤙

Nie tym razem nie ma sensu Bo uzywam biobizz ziemia do wyrzucenia po tym gro. Nie super soil raczej juz nie Bede sie bawil wtaka typowa organike wtakim litrazu za duzo roboty jest

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 28

Siemano planty Maja sie dobrze mysle moze zeby dzisiaj je przelaczyc Bo sie juz troszeczke duze robia co myslicie ? 🙂

jeszcze mam problem z wilgotnoscia ostatnio stoi na 75% nawet nie wiem jak to bedzie na flo wentyl chodzi na 168m3/h

IMG_20200509_113945.jpg

IMG_20200509_114246.jpg

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 30.04.2020 o 21:50, Virandell napisał:

Dzien 19

Siemano wszystkie planty dostaly dzisiaj topping oprocz lewego gornego krzaka, I mam Tu do was pytanko co znim zrobic ? Czekac I dac topping chociaz nie wiem czy sie oplaca ztym wzrostem? Lst ? Czy go wypieprzyc ? Mam jeszcze 1 Nl po srodku siedzi sobie w kubku po smietanie ale zaniedbany troche ale bryle korzeniowa ma ladna moze go wlozyc kolo tego gornego lewego na eksperyment ?

Do tego krzaki dostaly dzisiaj oprysk z calmag I kelp mealem

 

IMG_20200429_131912.jpg

ładnie to idzie ale po co to siano?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+