Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Clu058 150w 3x Dinamed CBD plus 1x Northern light


Recommended Posts

15 hours ago, LemonSilverHaze said:

Fajnie ci to idzie. Na jakiej wysokosci tera masz coba?

Bylo na 1metrze 150w wczoraj dalem na 80cm ale nie wiem czy nie przesadzilem planty prawie wogole sie nie wyciagnely a zauwazylem dzisiaj na dwoch juz pistle czy raczej juz do gory zabardzo nie pojda a Maja z 15-20cm chociaz ciezke lst robilem + topping

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 42/1 Flo

Siemano dzisiaj wszystkie krzaki pokazaly pistle takze Leci pierwszy dzien Flo, dostaly tez dzisiaj herbatke kompostowa I em-1 I po skorce od banana pod sciolka.

Planty sa strasznie male najwyzszy szczyt ma 20~cm a raczej juz sie nie rozciagna ciekawe czy wplynie to Jakos na plon I czy to byla wina za mocnego swiatla na indukcji ? Chociaz inne osoby raczej nie mialy problemow.

Pytanko kiedy robic ostatnie defo ? Jak sie pedzle pokaza czy juz nie kabinowac ?

IMG_20200523_092947.jpg

IMG_20200523_092954.jpg

IMG_20200523_164942.jpg

IMG_20200523_164851.jpg

IMG_20200523_090032.jpg

Edytowane przez Virandell
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Flo 15

Siemano, Nadal problemy z plantami cos wydaje mi sie ze wykazuja niedobory azotu I magnezu przy nastepnym podlaniu dam biogrow I soli epsom co myslicie ?

Do tego northern light tez polowa gornych lisci jest zielona druga polowa jasno zielona I wtych miejscach kwiaty tak dobrze sie nie formuja

Ogolem wygladaja Jakos jakby coraz bardziej glodne byly

Edit: zapomnialem dodac liscie na gorze za zolte I maja fioletowe zyly

IMG_20200606_103040.jpg

IMG_20200606_103030.jpg

IMG_20200606_123952.jpg

IMG_20200606_123625.jpg

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, ja72 said:

Mam pod Ledami podobny problem, leję już 300 % dawki PK...a nadal fiolet na łodygach liści.

Dalem im wlasnie topdressing z bat guano, na K myslalem nad palm tree ashes ale duze pH ma. Zrobie Jakies herbatki z banana albo rozejrze sie nad jakims bio pk.

Kupilem dzisiaj jeszcze fish mixa podleje jutro z sola epsom zobaczymy czy cos sie poprawi

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, Virandell napisał:

na K myslalem nad palm tree ashes ale duze pH ma

Bardzo dobry nawóz i bardzo mocny, ph się nie przejmuj mieszasz 1 do 4 z guano po 50g na planta na początku 4tyg flo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 hours ago, Mus said:

Bardzo dobry nawóz i bardzo mocny, ph się nie przejmuj mieszasz 1 do 4 z guano po 50g na planta na początku 4tyg flo.

Top dressing wczoraj z bat guano wlasnie zrobilem to troche za pozno :q

ja dalem ok 15g na planta Bo jeszcze uzywam Biobizz to nie chcialem przesadzic

Co do palm tree ashes myslalem zeby zrobic roztwor z woda 50ml na 5l wody I podlac w 4 I 6tyg Flo lub.. ewentualnie dodam jeszcze troche guano w 4 tyg I wymieszam z palm tree ashes tak jak mowisz

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+