Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Człowiek uczy się całe życie!^^


Gość

Recommended Posts

31 minut temu, ichikaru napisał:

Zdrowiutka 🙂 Zielona jak sałata 🙂 Teraz powinno w odrosty pójść 😄

Ja taki eksperyment zrobię z noname po aktualnym growie 🙂

Powiem szczerze że też rano pomyślałem ze sałatę mam w grow ^^

Główne łodygi są bardzo grube ciekawe co dalej z tego będzie?

Znajdy są o tyle fajne ze nie wiesz co i jak bo po znanych pestkach wiesz mniej więcej czego się spodziewać a tu każdy dzień jest niespodzianką ^^

Choć powiem Ci ze nie mogę się doczekać aż zacznę ak ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to w takim razie trzeba czekać i obserwować. Moja panna już wylazła z nory i też lampę mam na 80cm.

Mógłbym wyżej ale nie chce mi się kombinować z mocowaniem lampy. Oby teraz wyrósł mi gigant ;D

Ty masz spoko bo błąd możesz naprawić. Moja auto jak zacznie kwitnąć jak jest mała to klękajcie narody xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, ichikaru napisał:

Z tą siatką to Ty naprawdę jesteś niecierpliwy ;D Mogłeś się jeszcze wstrzymać, przecież dziewczynki jeszcze malutkie ;D

P.S. Całkiem spoko widać kolory dziewczyn nawet ze światłem z lampy... jakiś filtr? U mnie nawet jak jest sam weg włączony w lampie to cały krzak fioletowy  ;/

Napalony jak łysy na wizytę u fryzjera ^^ 

Przydało by się jakieś urządzenie które przyspiesza czas ^^

Uznałem ze tak czy siak będę scroga potrzebować wiec zamiast kopać kozy w nosie zajmę się czymś pożytecznym ^^

A zdjęcia są z lampa błyskowa bez filtra ^^ 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wczoraj podczas podlewania zauważyłem wystające korzenie z dna doniczki... nie wiele myśląc uznałem ze czas na przeprowadzkę do większego mieszkania  :)z 5.5litra do 7 litrów .. choć powiem szczerze że zastanawiam się nad jeszcze większym bo rozmiar i ilość korzeni bardzo mnie zaskoczyła :) :) .. mam skrzynkę plastikowa 52 litry i tak się zastanawiam nad podzieleniem jej na pół czyli 26 litry na krzak.. na flo planuje przełączyć 10 maj.. natomiast najmniejsza planuje przesadzić do 7 litrów..  aa no i zrobiłem jej topping na dwóch szczytach ^^ stan na dziś jak na zdjęciach...

Jak myślicie ma to sens co kombinuje ?

 

20200427_143808.jpg

20200427_143816.jpg

20200427_143918.jpg

20200427_143924.jpg

20200427_143904.jpg

20200426_220754.jpg

20200427_143801.jpg

20200427_143808.jpg

20200427_143707.jpg

20200427_145647.jpg

20200427_145654.jpg

20200427_145808.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+