Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy wszystko z nią okej ?


kuba2004

Recommended Posts

czesc wszystkim jestem poczatkującym growerem wiec prosze o wyrozumialosc 

Czy wszystko jest z nią okej ? roslinka wykielkowana 15 luty , od tygodnia ma dobre slonce,na jednej roslince pojawia sie na lisciach bialy 'osad' nie wiem jak to nazwac co moze byc przyczyną ? z dwoma wydaje sie byc dobrze piekne zielone liscie lecz co do wszystkich slabiutko rosna czy to przez malo slonca ? (dlonce dobre od tyognia i cos ruszyly)   

odmiana purple maroc outdoor  ,ziemia biobizz light mix ,worki uprane 30L ziemi ,nawoz biobizz try pack outdoor stosuje od 12 dnia fish mix image.png.45a2e4699fd3553966016cadc45dc3b1.pngimage.png.547c04131e9899ede68c22b896a55174.pngimage.png.f21bc0ed34ad6542d7f5a4d87dedd28f.pngimage.png.c99640ddfc6c9ac066317590bd9ddcf1.png 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogolnie strasznie sie pospieszylem ,pierwszy grow podjarka , trzymam je w oknie balkonowym i zamierzam zalozyc kubeczki plastikowe na roslinki i worki z nakrytymi juz roslinkami na dwor na sloneczko bo odkad slonce sie zaczelo pokazywac to ladnie rosnac zaczely i teraz wpoadają 2 tyg wolnego to bede je wystawial na dwor (nakryte kubeczkami plastikowymi przezroczystymi) co sadzisz ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja sądzę że jakbyś doświetlał je jakimiś lampkami to może coś z tego byłoby... 😄 Ogólnie chyba lepiej już żeby stały w domu za szybą... módl się o ciepły kwiecień i wtedy możesz wyciągać na dwór 😄 Nigdy nie robiłem takich projektów, więc dużo nie pomogę... wstaw zdjęcie za kilka dni zobaczymy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+