Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Recommended Posts

czesc wszystkim jestem poczatkującym growerem wiec prosze o wyrozumialosc 

Czy wszystko jest z nią okej ? roslinka wykielkowana 15 luty , od tygodnia ma dobre slonce,na jednej roslince pojawia sie na lisciach bialy 'osad' nie wiem jak to nazwac co moze byc przyczyną ? z dwoma wydaje sie byc dobrze piekne zielone liscie lecz co do wszystkich slabiutko rosna czy to przez malo slonca ? (dlonce dobre od tyognia i cos ruszyly)   

odmiana purple maroc outdoor  ,ziemia biobizz light mix ,worki uprane 30L ziemi ,nawoz biobizz try pack outdoor stosuje od 12 dnia fish mix image.png.45a2e4699fd3553966016cadc45dc3b1.pngimage.png.547c04131e9899ede68c22b896a55174.pngimage.png.f21bc0ed34ad6542d7f5a4d87dedd28f.pngimage.png.c99640ddfc6c9ac066317590bd9ddcf1.png 

Trzymasz je w domu przy oknie? Strasznie się wyciągają... Do światła... bo im go brakuje i to twój problem... dzień teraz trwa niecałe 12h i jakby nie patrzeć... to za mało to za mało...

• Thanks 1

ogolnie strasznie sie pospieszylem ,pierwszy grow podjarka , trzymam je w oknie balkonowym i zamierzam zalozyc kubeczki plastikowe na roslinki i worki z nakrytymi juz roslinkami na dwor na sloneczko bo odkad slonce sie zaczelo pokazywac to ladnie rosnac zaczely i teraz wpoadają 2 tyg wolnego to bede je wystawial na dwor (nakryte kubeczkami plastikowymi przezroczystymi) co sadzisz ?

Ja sądzę że jakbyś doświetlał je jakimiś lampkami to może coś z tego byłoby... 😄 Ogólnie chyba lepiej już żeby stały w domu za szybą... módl się o ciepły kwiecień i wtedy możesz wyciągać na dwór 😄 Nigdy nie robiłem takich projektów, więc dużo nie pomogę... wstaw zdjęcie za kilka dni zobaczymy 

• Like 1

Posted (edited)

15 luty kielkek od 12 dnia lejesz nawozy, wyglada na 3-4 dniowa ja bym zostawil 4 fun ale napewno nie opierał na niej outa 😄

Edited by Stary czlowiek i moze
  • Like 1

znaczy ogolnie teraz jak slonce wyskoczylo to i roslinka ladnie rosnąć zaczela  no ale zobaczymy moze cos z niej wyrosnie 😉

dam za 2 tygodnie fotki i oceni sie sprawe 

• Like 1

A myslicie ze daloby rade z niej cos wyciagnac ? Mam miejscowke ze dostep slonca jest od rana do wieczora 

chyba ze zjebiesz ale taki pm to z 200g powinien dac jak dobrze poprowadzisz ,chodz jak ona rosnie w takim zatrwazajacym tempie to nie wiem xd