Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Uszkodzony szczyt


Lucjan

Recommended Posts

Mam Planta juz 6 tyg. Jakis tydzien temu był mały wypadek z plantem, tz jeden z dwóch gl szczytów złamał sie :( I zostałem z jednym gł szczytem i pare pobocznych. Gł szczyt ma coraz wiecej brązowych włosków, boczne nie mają jeszcze zadnych a w miejscu ulamanej lodygi pojawilo sie masa nowych szczytow tz 8 siem

Tyle że są one bardzo male. Co robic ? Czekac na 2 tyg i ciac wszystko czy może po 2 tygodniach gl Topa chlasnąć, i czekac jak małe cos urosną ? Ma to sens. Roslina bedzie wtedy miala ponad 2 miesiace a scinka powinna byc po 6 tyg. Jakies propozycj ?

Nie dysponuje aktualnie aparatem by zrobic fotki.

Edit.
Zlukajcie nr tematu

Koncówka 666 xD

Link to comment
Share on other sites

Mam Planta juz 6 tyg. Jakis tydzien temu był mały wypadek z plantem, tz jeden z dwóch gl szczytów złamał sie :( I zostałem z jednym gł szczytem i pare pobocznych. Gł szczyt ma coraz wiecej brązowych włosków, boczne nie mają jeszcze zadnych a w miejscu ulamanej lodygi pojawilo sie masa nowych szczytow tz 8 siem Tyle że są one bardzo male. Co robic ? Czekac na 2 tyg i ciac wszystko czy może po 2 tygodniach gl Topa chlasnąć, i czekac jak małe cos urosną ? Ma to sens. Roslina bedzie wtedy miala ponad 2 miesiace a scinka powinna byc po 6 tyg. Jakies propozycj ?
Nie dysponuje aktualnie aparatem by zrobic fotki.
czy tu gdzies pisze ze to automat ???.Bo jedynynie zauwazyłem ze napisałes ze po 6 tyg powinienes sciac .Sory ale nie domysliłem sie a jezeli masz juz tego af to trzymaj go jak najdłuzej bo af puchna do ostatniego dnia :peace:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+