Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uszkodzony szczyt


Lucjan

Recommended Posts

Mam Planta juz 6 tyg. Jakis tydzien temu był mały wypadek z plantem, tz jeden z dwóch gl szczytów złamał sie :( I zostałem z jednym gł szczytem i pare pobocznych. Gł szczyt ma coraz wiecej brązowych włosków, boczne nie mają jeszcze zadnych a w miejscu ulamanej lodygi pojawilo sie masa nowych szczytow tz 8 siem

Tyle że są one bardzo male. Co robic ? Czekac na 2 tyg i ciac wszystko czy może po 2 tygodniach gl Topa chlasnąć, i czekac jak małe cos urosną ? Ma to sens. Roslina bedzie wtedy miala ponad 2 miesiace a scinka powinna byc po 6 tyg. Jakies propozycj ?

Nie dysponuje aktualnie aparatem by zrobic fotki.

Edit.
Zlukajcie nr tematu

Koncówka 666 xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam Planta juz 6 tyg. Jakis tydzien temu był mały wypadek z plantem, tz jeden z dwóch gl szczytów złamał sie :( I zostałem z jednym gł szczytem i pare pobocznych. Gł szczyt ma coraz wiecej brązowych włosków, boczne nie mają jeszcze zadnych a w miejscu ulamanej lodygi pojawilo sie masa nowych szczytow tz 8 siem Tyle że są one bardzo male. Co robic ? Czekac na 2 tyg i ciac wszystko czy może po 2 tygodniach gl Topa chlasnąć, i czekac jak małe cos urosną ? Ma to sens. Roslina bedzie wtedy miala ponad 2 miesiace a scinka powinna byc po 6 tyg. Jakies propozycj ?
Nie dysponuje aktualnie aparatem by zrobic fotki.
czy tu gdzies pisze ze to automat ???.Bo jedynynie zauwazyłem ze napisałes ze po 6 tyg powinienes sciac .Sory ale nie domysliłem sie a jezeli masz juz tego af to trzymaj go jak najdłuzej bo af puchna do ostatniego dnia :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+