Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nawozy AUTOMATY ITD [Potrzebuje pomocy]


Recommended Posts

Witam czego jeszcze mi potrzeba do dużych dobrych plonów

Odmiany:

[AUTOMATY]

american pie

pineapple express

amnesia

ak

maxi gum

white window

[ZWYKLE] - czym się róznią?

bcn critical xxl

twilight

blue hash

haze berry

lowryder auto

Pytania:

Słyszałem ze najlepsza ziemia to jakaś czarna tam z ph 5,5-6,5

Jaki perlit kupić granulkowy czy jaki?

Aktualnie posiadam: Biohumus forte, dolomit, co jeszcze kupić na dobre plony

=================Buch z wami==========================

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zacznijmy od pytania do Ciebie gdzie chcesz te rośliny indoor? Outdoor?

automaty rosna do któregoś piętra i same zakwitają natomiast „zwykle” potrzebują zmiany czasowej na krótszy dzień . Która jest któregoś tam czerwca ? Więc te zwykle najlepiej gdzieś w maju żeby miały ten miesiąc WEG a potem flo

LOWRYDER auto nie jest zwykła sezonowka tylko też automatem.

jezeli masz pieniądze to kup jakaś ziemie typu biobizz allmix,lightmix albo canna terra dużo jest już postów o ziemi ? 

 

bez nawozów dużego plonu też nie osiągniesz . Wystarczy dobrze poczytać w różnych działach i masz cała wiedzę w paluszku 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Kaczusek napisał:

Zacznijmy od pytania do Ciebie gdzie chcesz te rośliny indoor? Outdoor?

automaty rosna do któregoś piętra i same zakwitają natomiast „zwykle” potrzebują zmiany czasowej na krótszy dzień . Która jest któregoś tam czerwca ? Więc te zwykle najlepiej gdzieś w maju żeby miały ten miesiąc WEG a potem flo

LOWRYDER auto nie jest zwykła sezonowka tylko też automatem.

jezeli masz pieniądze to kup jakaś ziemie typu biobizz allmix,lightmix albo canna terra dużo jest już postów o ziemi ?zięki za pomoc

Outdoor a trening  na czym polega bo coś mi się o uszy obiło i jakim cyklu to robić 12/12? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj,

Jeśli nie masz doświadczenia, to lepiej kup rośliny fotoperiod. Dlaczego ? Bo TY decydujesz kiedy roślina ma skończyć fazę wegagtatywna i dopiero po przelaczeniu lamp roślina zaczyna kwitnąć, jeśli coś Ci się nie uda na fazie wegetatywnej zawsze możesz ja przedłużyć. A jeśli masz tzw automaty one kwitną wtedy kiedy one chcą i nie naprawisz błędu.

Z reguły automaty mają cykl życiowy krótszy i mniejszy plon.

Ziemia najlepsza jest z firm które specjalizują się w ziemi i nawozach do marihuany, biobizz, Canna, Plagron... bedziesz mial odpowiedni mix juz z perlitem i odpowiednie ph. Mozesz kupić light mix wtedy musisz od samego poczatku nawozic rosliny, możesz kupić ziemię bogatą w nawozy, wtedy najprawdopodobniej nie będziesz musiał nawozić przez kilka pierwszych tygodni.

Nawozy, chcesz mieć grow organiczny czy na nawozach mineralnych ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Triskele napisał:

Witaj,

Jeśli nie masz doświadczenia, to lepiej kup rośliny fotoperiod. Dlaczego ? Bo TY decydujesz kiedy roślina ma skończyć fazę wegagtatywna i dopiero po przelaczeniu lamp roślina zaczyna kwitnąć, jeśli coś Ci się nie uda na fazie wegetatywnej zawsze możesz ja przedłużyć. A jeśli masz tzw automaty one kwitną wtedy kiedy one chcą i nie naprawisz błędu.

Z reguły automaty mają cykl życiowy krótszy i mniejszy plon.

Ziemia najlepsza jest z firm które specjalizują się w ziemi i nawozach do marihuany, biobizz, Canna, Plagron... bedziesz mial odpowiedni mix juz z perlitem i odpowiednie ph. Mozesz kupić light mix wtedy musisz od samego poczatku nawozic rosliny, możesz kupić ziemię bogatą w nawozy, wtedy najprawdopodobniej nie będziesz musiał nawozić przez kilka pierwszych tygodni.

Nawozy, chcesz mieć grow organiczny czy na nawozach mineralnych ?

Mi zależy właśnie na powyżej 400g a tam są odmiany które spokojnie max mogą dać 450, tak jak mówię jakość się liczy, a także ilość 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, NowicjuszPatrycjusz3 napisał:

Aktualnie posiadam: Biohumus forte, dolomit, co jeszcze kupić na dobre plony

o kurcze, potężne te nawozy na dobre plony ? 

7 minut temu, NowicjuszPatrycjusz3 napisał:

Mi zależy właśnie na powyżej 400g a tam są odmiany które spokojnie max mogą dać 450

no na tych nawozach spokojnie...  (ironia)

 

Pablo Escobar z Ciebie @NowicjuszPatrycjusz3 ? Które to już konto ? Czemu nie używasz starego/starych ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W takim razie przyda się detoks xD ? 450 z rosliny nie wyciagniesz nie ma takiej opcji tym bardziej z automata. Odnosnie ziemii nie jakas czarna xD tylko z growshopu np light mix 5.5-6.5. Od biohumusa to bym raczej trzymal sie jak najdalej. Jesli masz dobra ziemie kup tylko cos na flow polecane firmy znajdziesz na forum kwestia poczytania  przez godzine i wszystko bedziesz miec jak na dloni.
Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+