Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 110W | AutoUltimate x 2 ThinkDifferent x1 Cinderella Jack x1 | LuckyGrow modular


Recommended Posts

Ja bym je wrzuciła do ziemi.

A nie warto wydać kilka euro i kupić coś takiego https://www.garden4less.co.uk/stewart_38cm_essentials_propagator.asp

ja mam najtańszy z marketu ogrodniczego, politrowe doniczki. Masz to cudo podgrzewane, łatwo otrzymasz wilgotność, potrzebujesz naprawdę wysoką dla siewek, 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak dajesz odrazu do docelowej to nie podlewać dużo. Raz ziemię musisz przelać tak żeby wyplynelo spodem żeby tak jakby uaktywnić glebę ale ogólnie nie powinno się na początku dużo podlewać a zwłaszcza auto myślę dlatego że korzen lubi rosnąć jak jest sucha ziemia, sucha nie myślę na wior sucha oczywiście, po prostu tak z umiarem ;). A kalkulacja jest prosta. Lepszy korzeń lepsza roslina to lepszy plon. Tak na prawdę to sam musisz wyczuć to ile i jak podlewać każdą roślinę z osobna ? Ja mam 4 a przy jednej w 11L i przy jednej wystarczy litr żeby dołem wyplynelo, przy dwich 1,5L a przy czwattej dwa litry. Konopie to organizmy żywe jak człowiek!  Jeden zje tyle drugi mniej. Tu jest tak samo. I tak samo z nawozeniem.  I tu też siebie mogę podać jako przykład. Lalem wszystkim 4 tak samo do momentu aż na jednej wyskoczył mi niedobór wapna a na drugiej azotu kiedy dwie pozostałe wgl głodu nie wykazują. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A do tych małych doniczek to pustych że dopiero potem do medium? ???

Wsadzaj odrazu do docelowych. Nie wiem ile w tym prawdy ale wieki temu natknąłem się na jakiś artykuł o automatach i jedna rzecz mi utkwiła w pamięci i nikt nie potrafi mi tego zweryfikowac a mianowicie że automaty mają to do siebie że jak korzeń w jakimś tam % jest już na dole doniczki to zaczynają kwitnienie, no dobra indukcje ? (chyba sam wezmę auto na następne i spróbuję zobaczyć czy to prawda.)

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myśle, że dam sobie radę, także wrzuć jak możesz ?

Zakupiłem matę grzewczą (mam 23,5C), ale najwcześniej będzie dopiero jutro. I mam pytanie, gdzie powinienem ją położyć? Bezpośrednio pod doniczkami, czy na zewnątrz, pod growboxem?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+