Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

r011

Completed growlog
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pomoc. Właśnie podlałem z alga bloom i green sensation od plagrona. Dawki wg producenta. Mam nadzieję, że się ożywią roślinki.
 2. Proszę o pomoc. Od dwóch liście dwóch roślin bardzo pożółkły. Od dobrych 3 tygodni w ogóle nie używałem nawozów, lałem samą wodę ph ok 6,1 za każdym razem. Co to może być?
 3. UPDATE ok 41 dzien dla trzech roślinek, dla jednej -2dni. Roślinki dużo piją, leje im 500ml co dwa dni z alga bloom i dziś ostatni razem power roots.
 4. UPDATE Dzień 26 dla 2 x AutoUltimate i Cinderella Jack ; 24 dzień Think Different Podlewane co 3 dni ok 500ml na roslinę (cały czas power roots + wczoraj dałem pierwszy raz alga bloom od plagrona); pH od początku między 6-6,1, mierzone
 5. Tak, za każdym razem reguluję za pomocą preparatu od plagronu i mam w okolicach 6-6.2. No nic, poczekam narazie kilka dni, zobaczymy czy ruszy.
 6. UPDATE Dzień 14 dla 2x Autoultimate i AutoCinderellaJack; Think Different dzień 12 (przyblokowała się po przesadzeniu i stoi w miejscu) Od kilku dni na jednym z AU mam listek z jakimś dziwnym żółtym przebarwieniem. Roślina rośnie normalnie, nie widzę żeby cokolwiek złego działo się na innych listkach. Jak myślicie, co to może być? Podlewane wczoraj wodą z power roots 1ml/1l, pH 6,1. ; wcześniej 2 razy były podlewane z nawozem, ale na 1l wody dawałem 2ml alga grow plagron Tutaj Think Different (wyszła na powierzchnię 2 dni poźniej od reszty), która od jakiś 5-6 dni w ogóle się nie ruszyła. Ktoś z growshopu doradził mi zrobienie treningu LST (podobno nie jest trudny i mało stresujący dla roślinki, a można trochę zwiększyć plony)Kiedy jest odpowiedni okres żeby zacząć go robić?
 7. Wyciąg mam włączony cały czas. Nawilżacz powietrza jest włączony też cały czas, z tym że na noc otwieram drugie drzwi od pomieszczenia przez co wpada więcej powietrza i wilogotność spada właśnie do tych 55-60%
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+